Místo zimního stadionu Kaufland? Stavba nákupního centra je povolena

Bývalý zimní stadion v Teplicích. Foto: archiv MojeTeplicko.czBývalý zimní stadion v Teplicích. Foto: archiv MojeTeplicko.cz

TEPLICE - Zdá se, že výstavbě nákupního centra s lanovým parkem na místě bývalého zimního stadionu na teplických Stínadlech už nic nebrání. Projekt je podle stavebního úřadu v souladu s územním plánem města.

Reklama

Developer Jaroslav Třešňák koupil před několika lety ruiny bývalého zimního stadionu Na Stínadlech, které roky hyzdily teplické městské centrum.

Nyní na místě zimního stadionu a v těsné blízkosti fotbalové arény a centra města plánuje výstavbu "Sportovního a obchodního centra".

Jeho úmysl je v souladu s územním plánem.

„Podle závěru krajského úřadu nemá stavba vliv na životní prostředí. Územní rozhodnutí na umístění "Sportovního a obchodního centra Teplice" nabylo právní moci 19. července,“ řekla MF Dnes Lenka Mirgová, vedoucí odboru územního plánování a stavebního řádu.

Ne všichni jsou ale z plánované stavby ve městě nadšeni. Především z dalšího obchodního centra. Podle opozice už další nákupní park není ve městě potřeba. Objekt ale spravuje soukromý investor a je na něm, co postaví.

Jaroslav Třešňák by brzy měl zažádat o stavební povolení.


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový? Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový?
Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty? Spojí labské břehy v Děčíně nové lávky pro pěší i cyklisty?
Hygienici uzavřeli restauraci Minigolf v Lounech Hygienici uzavřeli restauraci Minigolf v Lounech

Muž chtěl domů odvézt policejním vozem. Byl zadržen Muž chtěl domů odvézt policejním vozem. Byl zadržen
Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město? Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město?
Agresivita chlapce z Loun má možná hlubší podtext. Dávali mu výpalné, aby je nezmlátil?! Agresivita chlapce z Loun má možná hlubší podtext. Dávali mu výpalné, aby je nezmlátil?!


Komentáře