Kdo dostane padáka v Teplicích? V Ústí končí OC Všebořice

Interiér OC Všebořice. Foto: archiv MojeÚstecko.czInteriér OC Všebořice. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

Teplice, Ústí n/L. - Konkurenci obchodních center v Ústí nad Labem neustálo OC Všebořice, které není v centru města. Naopak mu konkurovalo i OC Olympie.

Reklama

Olympie, Galerie, Fontana - tři obchodní centra v Teplicích, z nichž poslední je nejméně obsazené nájemci. A aby vůbec bylo, podle informací MojeTeplicko.cz majitel Fontány - Jaroslav Třešňák - přes své firmy některé značkové prodejny provozuje jako frančízy, včetně restaurace. Klasičtí nájemci se do Fontány nehrnou.

Naopak Galerii se daří přitahovat nové prodejny, avšak nejlépe je na tom OC Olympie. Ta je sice na okraji Teplic v Srbicích, ale ustála nástup dvou "obchoďáků" v centru lázeňkého města na náměstí Svobody.

To v sousedním Ústí nad Labem neustál tlak konkurence jeden z nejstarších obchodních parků. OC Všebořice vzniklo v roce 1999 příchodem francouzského řetězce Carrefour. Když se stáhl z Česka, prodejnu získalo Tesco.

A to nyní v březnu 2015 rozhodlo o uzavření hypermarketu v Ústí nad Labem. Díky jeho odchodu začaly krušné chvilky i pro další menší prodejny, které přicházely o zákazníky.

Nově končí další dva nájemci: Hervis a kadeřnictví Klier.

Podle informací MojeTeplicko.cz bude prodejna uzavřena k 30. červnu 2015. Již nyní startují speciální akce k likvidaci prodejny - výprodeje.

S uzavřením Hervisu ve Všebořicích se nepočítá s obnovou prodejny v jiné lokalitě Ústí nad Labem. Nejbližší tak bude v Děčíně.

To ale není všechno! K 31. květnu zavírá i pobočka kadeřnictví Klier. Salon zákazníky přesměrovává do pobočky v Teplicích - do OC Olympie.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.6 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště
Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let
Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví

Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý
Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest? Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest?
Sklad ropy ve Vaňově? Sklad ropy ve Vaňově?


Komentáře