Jakub Hora sestřelil Baník. Byla to premiéra jako hrom, říká

Jakub Hora. Foto: archiv MojeTeplicko.cz
Jakub Hora. Foto: archiv MojeTeplicko.cz

Teplický - Jakub Hora přišel z Viktorie Plzně na Stínadla jako zimní posila a hned v prvním utkání, ve kterém nastoupil, se trefil. Díky jeho gólu FK Teplice vyhráli nad Baníkem Ostrava 1:0.

Reklama

Vstřelil jste rozhodující branku. Mohl jste mít lepší úvod v sestavě Teplic?

Lepší už to snad být nemůže. Byla to premiéra jako hrom. Možná ještě kdybych přidal druhou branku, tak bych měl ještě větší radost. Pracovali jsme hodně dobře, předvedli jsme skvělý výkon. Měli řadu šancí. Baník měl snad pouze jedno přečíslení, ze kterého mohl skórovat.

Vaše gólová akce ovšem byla mimořádná. Pěkný gól…

Bylo to hezké. Nejdřív se mi tam Egon Vůch ve vápně trochu pletl, ale když už jsem viděl, že to bude dávat pod sebe, tak jsem se soustředil jen na to, abych trefil branku.

První poločas byl z vaší strany lepší než druhý. Souhlasíte?

Do prvního poločasu jsme dali maximum. Ve druhé půli jsme se zatáhli. Vedli jsme, nechtěli jsme udělat chybu. A únava se taky zvyšovala.

Pár dní před zápasem přišel k týmu trenér Rada. Měli jste trenérskou rošádu v hlavách?

Možná první den jsme to měli v hlavách, změna to byla náhlá. Rezignaci pana Ščasného jsme nečekali. Pro mě to bylo těžké, protože si mě sem Ščasný přivedl. Pan Rada nás nahecoval, říkal ať se soustředíme na výkon a neřešíme nic okolo.

Jak vás hecoval?

Nic sprostého tam nebylo. Mluvil k hráčům, které neznal, že je impulzivní na lavičce, ať s tím počítají. Bylo to v klidu.

ČTĚTE:  Odchovanec Baníku Most Jakub Hora je novým hráčem FK Teplice

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře