Fotbalové Teplice plánují technické změny na stadionu

Na Stinadlech. Foto: archiv MojeTeplicko.czNa Stinadlech. Foto: archiv MojeTeplicko.cz

Teplice - Fotbalový stadion na Stínadlech je třetím největším stadionem v České republice a jedním z nejlépe hodnocených sportovních stánků u nás. I na Stínadlech se ale podepisuje zub času, tím zvláště u technického zařízení.

Reklama

Klub na úterní tiskové konferenci nastínil sportovní ambice klubu, hráčské změny a vize. Rovněž povyprávěl o plánovaných změnách na stadionu.

Ředitel FK Teplice Petr Hynek například prozradil, že klub hodlá vyměnit dosluhující milutimediální obrazovku. "Tabule na stadionu dosluhuje. Poohlížíme se po nové, nyní už jsou ceny lepší než třeba před deseti lety, takže pro příští sezónu už plánujeme novou obrazovku. Ta aktuální stála zhruba 13 milionů, nyní jsou náklady nižší," řekl Hynek.

Klub by rovněž postavil tréninkové centrum ve Velvarech, ale to je spíš projekt delší budoucnosti.

Příští rok by se měl na stadionu měnit i trávník. Ten je zatím v dobrém stavu a přežil i červnový koncert skupiny Kabát. "Plánujeme po této sezóně trávník vyměnit. I proto začínáme sezónu doma, abychom poslední kolo odehráli venku, navíc liga končí kvůli mistrovství Evropy dříve, a měli více času na výměnu trávníku," nastínil ředitel Hynek.

Kouč David Vavruška jej doplnil. "Myslím, že trávník máme kvalitní, i oproti minulosti mi přijde lepší."

Fotbalový klub i nadále pokračuje v zájmu, aby se na Stínadlech odehrál i hokejový zápas. "Naše stanovisko je stejné, byli bychom rádi, aby se tu utkání odehrálo. Měli jsme jednání s litvínovským klubem a v období mezi prosincem a únorem, kdy je na stadionu fotbalová výluka, by to bylo možné," uzavřel Hynek.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště
Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let
Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví

Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý
Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest? Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest?
Sklad ropy ve Vaňově? Sklad ropy ve Vaňově?


Komentáře