Fotbalové Teplice budou investovat do stadionu

Stadion FK Teplice. Foto: archiv MojeTeplickoStadion FK Teplice. Foto: archiv MojeTeplicko

Teplice - Fotbalový stadion v Teplicích patří k nejlepším v Česku. I na něm se ale projevuje zub času. Vedení FK Teplice proto provede několik kroků k modernizaci fotbalové arény.

Reklama

Diváci v Teplicích se mohou těšit na novou velkoplošnou obrazovku. Budou také nainstalovány turnikety ke vchodům, po sezóně se bude měnit trávník. Fanoušci FK Teplice také již brzy budou moct surfovat po nových webových stránkách fotbalového klubu. Fotbalisté budou mít i svůj autobus v klubových barvách.

"Spouštíme nové webové stránky klubu. Naše stávající stránky byly již zastaralé. Web bude i v anglické a německé verzi. Na webu si fanoušci mohou také podívat na virtuální 3D prohlídku stadionu a zázemí. Představíme i "Bonusový klub Teplic" pro naše partnery a pernamentkáře, kteří budou moct čerpat různé výhody," nastínil ředitel klubu Petr Hynek.

Fotbalové fanoušky jistě nadchne i nová velkoplošná obrazovka. "Vyměníme i obrazovku. Nová bude v rozlišení 16:9 a bude mít různé technologické vychytávky," prozradil Hynek.

"Od nové sezóny také namontujeme turnikety. Změnou projdou i vstupenky, které budou vypadat jako elektronické karty," dodal teplický šéf.

V polovině května také bude klub měnit travnatý pažit, do další sezóny by tak měl vstoupit už s novým trávníkem. Hráči se také budou vozit již novým klubovým autobusem ve žlutomodrých barvách.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 8x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště
Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let
Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví

Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý
Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest? Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest?
Sklad ropy ve Vaňově? Sklad ropy ve Vaňově?


Komentáře