Ztrácíme doma a nyní nás čeká Jihlava. Nic příjemného, říká gólman Teplic Martin Chudý

Archivní snímek. Foto: facebook FK Teplice
Archivní snímek. Foto: facebook FK Teplice

Teplice - Zase ztráta. Fotbalistům Teplic se na domácím trávníku nedaří. Se Zbrojovkou Brno prohráli 0:1. S tímto soupeřem v poslední době doma dokonce třikrát po sobě. Tentokrát utkání rozhodla sporná penalta, která do pozápasových hodnocení přinesla hodně vášně.

Reklama

Naposledy jste vyhráli 2:1 v Ostravě, ale doma proti Brnu prohráli. Mrzí to?

Nepotvrdili jsme body z Ostravy a doma prohráli. Nevstřelili jsme ani gól. To nás mrzí. Mohli jsme se posunout do vrchní poloviny tabulky, místo toho jsmezase klesli. Nnyí nás čeká zápas v Jihlavě a víme, že nás nečeká nic snadného.

Proti Brnu jste sice měli herní převahu, ale za celý zápas se nedostali do výraznější šance. Čím to?

Brno to v obraně zavřelo a hrála hlavně dozadu. Bylo těžké se k nim dostávat. Zkoušeli jsme to po stranách, byly tam nějaké centry, ale před brankou byl zahuštěný prostor. Nevyšly ani pokusy z dálky.

Utkání rozhodla penalta z 80. minuty. Jak jste situaci viděl?

K nějakému kontaktu se Zavadilem asi došlo, ale fotbal je přece kontaktní sport. Zavadil se to snažil ustát, ale nakonec upadl. Rozhodčí chvíli čekal. Mrzí náš, že jsme prohráli v závěru spornou penaltou.

Při penaltě, kterou zahrával Jakub Řezníček jste ale správně vystihl směr strany...

Míče jsem se dotkl. Očekával jsem, že to dá doprostřed, ustál jsem to. Ale nakonec jsme míč nevyrazil. Bohužel to skončilo v síti.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře