Zkušení hráči to vzali na sebe, těšilo zastupujícího děčínského kouče Landu

Robert Landa. Foto Archiv SeveroceskyDenik
Robert Landa. Foto Archiv SeveroceskyDenik

Úspěšnou premiéru v roli trenéra děčínských basketbalistů prožil Robert Landa, když v ligovém zápase s BK Olomoucko zastoupil hlavního kouče Tomáše Grepla. Landa teprve nedávno definitivně ukončil hráčskou kariéru.

Reklama

Zkušení hráči to vzali na sebe a usnadnili to těm mladším. Jsem rád, že jsem mohl dát šanci všem hráčům a kromě Vlasáka se všichni bodově prosadili. Doufám, že to pro ně bude motivace do další práce,“ uvedl debutující trenér Robert Landa na svazovém i klubovém webu.

„Výborné výkony odvedli  Pomikálek a Kroutil, kteří sice nebyli bodovými tahouny, ale společně s Ondrou Šiškou se stali lídry týmu. Přitom Šiška si po návratu po lehkém průběhu covid připsal double-double,“ líčil Landa.

Trenér netajil, že mu hráči způsobili radost.

„Jsem nadšený, nesmírně rád vyhrávám. Kluci to mně a Kubovi Houškovi ohromně usnadnili. Byli nastaveni tak, jak bylo zapotřebí a přes zdravotní a kondiční problémy to správně uchopili,“ dával najevo spokojenost Landa.

Také děčínští hráči si cenili vítězství nad BK Olomoucko. Přitom nehráli Šimon Ježek, Eduard Kotásek ani nová posila ze zámoří.Tým se vypořádal s dvoutýdenní karantétou i tréninkovou pauzou.

„Proti dalšímu soupeři to musí být ale ještě lepší,“ vyjádřil se děčínský pivot David Žikla.

Reklama

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře