Wolfgang Jerat končí na trenérské lavičce Baníku Most

Asistent trenéra Pavel Chaloupka (vlevo) a trenér Wolfgang Jerat (vpravo). Foto: archiv MojeMostecko.cz
Asistent trenéra Pavel Chaloupka (vlevo) a trenér Wolfgang Jerat (vpravo). Foto: archiv MojeMostecko.cz

Most - Německý trenér Wolfgang Jerat u druholigových fotbalistů Baníku Most skončil. Šedesátiletý kouč požádal vedení klubu o uvolnění z funkce z osobních důvodů. Kdo bude novým koučem, klub zatím neví.

Reklama

„Důvody pana Jerata, které ho vedly k ukončení činnosti v Mostě, jsme plně akceptovali a poděkovali jsme mu za práci,“ stručně komentoval sportovní manažer klubu Anton Stehlík mladší nečekané loučení zkušeného trenéra s mosteckým fotbalem. Wolfgang Jerat se tudíž vrátil domů do Německa.

Znamená to, že Baník Most bude mít v probíhající sezóně dalšího hlavního trenéra. V úvodu sezóny tým koučoval Vít Raszyk. Po jeho odvolání mužstvo v několika zápasech vedl dosavadní asistent Stanislav Hofmann. Po něm nastoupil Wolfang Jerat, jenž v Mostě trénoval včetně zimní přípravy až do poloviny února 2015.

Tréninky mosteckých fotbalistů momentálně probíhají pod taktovkou asistenta Pavla Chaloupky. Nového kouče chtějí Mostečtí angažovat co nejdříve.

„I když je trenérská rošáda nedlouho před startem jarní sezóny nepříjemná a neočekávaná, věřím, že půjdeme do bojů o záchranu v soutěži dobře připraveni,“ uvedl Stehlík mladší. Baník Most, který je na čtrnáctém místě tabulky Fotbalové národní ligy, čeká první zápas v sobotu 7. března 2015 v Třinci.

ČTĚTE:  S těžkým jarem se popereme, přesvědčuje asistent Chaloupka o pracovitosti fotbalistů Mostu

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře