Vyrovnávací gól Liberce beru na sebe, kál se teplický záložník Admir Ljevakovič

Admir Ljevakovič. Foto: archiv FK TepliceAdmir Ljevakovič. Foto: archiv FK Teplice

Teplice - Bosenský fotbalový záložník v dresu FK Teplice Admir Ljevakovič je známý svou urputností a nesmlouvavostí v osobních soubojích. Výsledky svého týmu hodně prožívá, a tak není divu, že po severočeském derby s Libercem byl docela zachmuřený.

Tepličtí přišli o vítězství dvě minuty před koncem a dělili se se soupeřem o body po remíze 2:2.

Jaké je vaše hodnocení zápasu?

První poločas byl z naší strany špatný. Byli jsme statičtí, chyběl nám pohyb.Ztráceli jsme míče v přechodové fázi. A kdyby Liberečtí využili šance, asi bychom brzy prohrávali. Naštěstí jsme až do přestávky vydrželi vzadu s nulou.

Co jste si říkali o přestávce?

Byli jsme rádi, že jsme přečkali aktivitu soupeře. A přesvědčovali jsme se, že se musíme zvednout. Dostali jsme sice první branku, ale dokázali jsme jít do vedení na 2:1. Franci Litsingi pak mohl zvýšit až na 3:1. Ale kdyby nám všechno vycházelo, byli bychom asi jinde v tabulce.

Jak jste viděl vyrovnávací gól Liberce na 2:2?

Dostali jsme branku ze standardky. Mě to mrzí dvojnásob. Měl jsem hlídat při rohu libereckého Luckassena, který byl silnější a zvládnul to lépe, než já. Dalo se gólu zabránit. Vyčítám si chybu a beru ji na sebe. Vzal jsem mančaftu dva body.

Vaše otevřenost je nečekaná.

Musíme si po každém zápase všechno vyříkat. A nebudu před herní zodpovědností utíkat.

ČTĚTE:  Čtvrtá remíza Slovanu Liberec. Měli jsme vyhrát, ale máme jen bod, řekl Jozef Valachovič

Zatím nikdo nehodnotil

» Další zprávy z regionu Teplicko

SŽDC opraví i severočeská nádraží SŽDC opraví i severočeská nádraží
Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela
Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více

Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod
S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích
David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo