VIDEO: Jste hovna, řval na hokejové juniory Klášterce n. O. trenér Jäger

Běsnící trenér HC Klášterec n. O. Michal Jäger. Foto: YouTubeBěsnící trenér HC Klášterec n. O. Michal Jäger. Foto: YouTube

Klášterec n/O. - Jste hovna a chováte se jako mistři světa. To je jen část drsných vyjádření bývalého trenéra prvoligových juniorů hokejistů z Klášterce nad Ohří. Po zveřejnění videa Michal Jäger rezignoval.

Reklama

"To, co se tady za posledních čtrnáct dní děje, přerůstá všechny meze. Bohužel všechny meze i slušného chování. Neskutečným způsobem nás serete, co tady předvádíte, proto jsme se rozhodli pro tuto diskuzi," začal proslov v kabině Michal Jäger.

"Vaše morálka a disciplína je na bodu 0, a je to na blití. Drtivý většiny z vás. Co si myslíte, že jste? Mistři světa? Kdybyste byli mistři světa, tak jste ve dvacítce v nároďáku a bojujete o triko v extralize. Všichni jste hovna. Myslíte si, že jste nadlidi," kříčel dnes již bývalý trenér na své svěřence.

"Začne to tím, že se (jméno hokejisty) ožere před zápasem. A to o tom chlastu není jen u něj. Drtivá většina z vás nebere zřetel na to, že je o víkendu utkání. Chodíte chlemtat celý víkend," pokračoval Michal Jäger.

Mladíci běsnícího trenéra natočili a video na YouTube pověsil sám syn Michala Jägera. Ten po zveřejnění se rozhodl rezignovat.

A co na to vedení klubu?

"Vystupování trenéra mužstva juniorů HC Klášterec nad Ohří je v přímém rozporu se základními principy práce s mládeží. Trenér ve svém vystoupení přímo uráží osobnost a důstojnost hráčů," píše se v prohlášení.

"Výkonný výbor HC Klášterec nad Ohří akceptuje rezignaci Michala Jägera na pozici trenéra mužstva juniorů. Vzhledem k hráčské provázanosti mužstva juniorů a A mužstva Klášterce nad Ohří rozhodl výkonný výbor o odvolání Michala Jägera z funkce hlavního trenéra A mužstva," stojí v tiskové zprávě na webu klubu.

A prohlášení končí slovy: "Výkonný výbor uznává věcné argumenty trenéra a jeho výtky vůči hráčům mužstva juniorů, které byly z jeho strany ve videu vysloveny a uvědomuje si situaci v mužstvu, úroveň chování některých hráčů a jejich přístup k tréninku i zápasům a bude k tomuto přijímat interní opatření."


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.6 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře