VIDEO: Jste hovna, řval na hokejové juniory Klášterce n. O. trenér Jäger

Běsnící trenér HC Klášterec n. O. Michal Jäger. Foto: YouTubeBěsnící trenér HC Klášterec n. O. Michal Jäger. Foto: YouTube

Klášterec n/O. - Jste hovna a chováte se jako mistři světa. To je jen část drsných vyjádření bývalého trenéra prvoligových juniorů hokejistů z Klášterce nad Ohří. Po zveřejnění videa Michal Jäger rezignoval.

Reklama

"To, co se tady za posledních čtrnáct dní děje, přerůstá všechny meze. Bohužel všechny meze i slušného chování. Neskutečným způsobem nás serete, co tady předvádíte, proto jsme se rozhodli pro tuto diskuzi," začal proslov v kabině Michal Jäger.

"Vaše morálka a disciplína je na bodu 0, a je to na blití. Drtivý většiny z vás. Co si myslíte, že jste? Mistři světa? Kdybyste byli mistři světa, tak jste ve dvacítce v nároďáku a bojujete o triko v extralize. Všichni jste hovna. Myslíte si, že jste nadlidi," kříčel dnes již bývalý trenér na své svěřence.

"Začne to tím, že se (jméno hokejisty) ožere před zápasem. A to o tom chlastu není jen u něj. Drtivá většina z vás nebere zřetel na to, že je o víkendu utkání. Chodíte chlemtat celý víkend," pokračoval Michal Jäger.

Mladíci běsnícího trenéra natočili a video na YouTube pověsil sám syn Michala Jägera. Ten po zveřejnění se rozhodl rezignovat.

A co na to vedení klubu?

"Vystupování trenéra mužstva juniorů HC Klášterec nad Ohří je v přímém rozporu se základními principy práce s mládeží. Trenér ve svém vystoupení přímo uráží osobnost a důstojnost hráčů," píše se v prohlášení.

"Výkonný výbor HC Klášterec nad Ohří akceptuje rezignaci Michala Jägera na pozici trenéra mužstva juniorů. Vzhledem k hráčské provázanosti mužstva juniorů a A mužstva Klášterce nad Ohří rozhodl výkonný výbor o odvolání Michala Jägera z funkce hlavního trenéra A mužstva," stojí v tiskové zprávě na webu klubu.

A prohlášení končí slovy: "Výkonný výbor uznává věcné argumenty trenéra a jeho výtky vůči hráčům mužstva juniorů, které byly z jeho strany ve videu vysloveny a uvědomuje si situaci v mužstvu, úroveň chování některých hráčů a jejich přístup k tréninku i zápasům a bude k tomuto přijímat interní opatření."


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.6 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku
Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!

Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech
Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018

Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku
OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví
Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví

Hořelo v centru Jablonce! Hořelo v centru Jablonce!
Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech! Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech!
Lovci nevyzráli na Frýdek-Místek ani podruhé Lovci nevyzráli na Frýdek-Místek ani podruhé


Komentáře