Vedení Chomutova údajně dluží hráčům peníze

Foto: Ladislav Chlíbek
Foto: Ladislav Chlíbek

CHOMUTOV - Objevily se informace, že vedení hokejového Chomutova, startující v Tipsport extralize, dluží hráčům na výplatách.

Reklama

Po několikaměsíční pauze se mají v kabině hokejistů Chomutova opět řešit peníze. V létě klub dlužil své největší hráčské hvězdě - Michalu Vondrkovi. Teď klub má znovu dlužit několika hráčům.

"Něco nám dluží, něco tam teď probíhá. To je spíš interní. Já si myslím, že ta situace, co byla loni, se opakovat nebude, aspoň v mém případě. Kluci se k tomu taky postavili stejně jako já, je nás hodně, co se do toho vrhli. Počkáme a uvidíme," sdělil Radiožurnálu útočník Michal Vondrka.

Nespokojenost se situací vyjádřil i obránce Juraj Valach. "Asi každý chápe, že kdyby nějaký normální člověk chodil do fabriky a nedostal by tři čtyři výplaty, tak by tam asi nechodil. Já bych se k tomu nechtěl vyjadřovat," dodal pro Radiožurnál.

K situaci se vedení chomutovského klubu vyjádřilo v úterý dopoledne na svém klubovém webu piratichomutov.cz.

"Majitelé i management Pirátů Chomutov sice považují aktuální situaci za interní záležitost klubu, ovšem zároveň chtějí uvést na pravou míru některé informace. Je pravdou, že v současné době se nedaří stabilizovat cash flow klub, z čehož vyplývá, že hráčům v tuto chvíli neodešla část výplat.

K dnešnímu dni klub eviduje po splatnosti jednu výplatu a polovinu další. Zbytek odměn odešel hráčům na účet. Vedení klubu intenzivně pracuje na stabilizaci cash flow se všemi partnery klubu. Klub si je závazků vůči hráčům plně vědom."

Hokejisté Chomutova jsou aktuálně v tabulce nejvyšší české soutěže na pátém místě. Nedávno měli sérii porážek, přičítat to ale finanční situaci kabiny je spekulací. Sami hráči tuto souvislost vylučují.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře