Varnsdorf trápí marodka i málo bodů v tabulce

Trenér Zdeňko Frťala. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Trenér Zdeňko Frťala. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

VARNSDORF - Fotbalistům Varnsdorfu vstup do Fortuna národní ligy příliš nevyšel. Svěřenci kouče Zdeňka Frťaly mají na kontě pouze dva body a v tabulce jsou stále poslední.

Reklama

Varnsdorf v šesti zápasech získal pouze dva body. Po odloženém zápasu s pražskou Olympií má Frťalův tým i těžký los. V sobotu odpoledne doma nastoupí proti Hradci Králové a za týden pak v regionálním derby na hřišti Ústí nad Labem.

Hvězda týmu Martin Fenin si navíc zlomil roku v přípravném utkání proti Vilémovu. Varnsdorfu teď proto může chybět útočná síla. Na zranění Fenina tak vedení klubu muselo reagovat příchodem Stanislava Klobásy z Mladé Boleslavi.

Varnsdorf nyní nastoupí proti Hradci Králové, proti kterému rozhodně nebude favoritem. Podle kouče Frťaly by to jeho svěřencům ale mohlo vyhovovat. "Musíme předvést bojovný a důrazný výkon. Proti komu jinému bychom měli mít motivaci a chuť zvítězit," řekl Deníku trenér Frťala.

Tým ze Šluknovského výběžku, který v létě 2015 získal právo postupu do nejvyšší soutěže, letos bude mít asi opačné starosti. Zatím to vypadá, že se zařadí po bok týmů hrajících o záchranu.

Kouč Frťala nemůže do sestavy pro různá zranění kromě Fenina nasadit ani Švantnera, Rudnytskyho a Barace.

Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře