V pátek čeká Bílé Tygry šlágr se Spartou. Lukáš Jašek volá po snadných gólech

Ilustrační snímek. Foto: Ladislav Chlíbek
Ilustrační snímek. Foto: Ladislav Chlíbek

LIBEREC - Liberečtí Bílí Tygři v posledním domácím utkání neuspěli, když s Chomutovem prohráli 1:4. Příležitost zabrat a složit reparát tak mají v pátek na ledě pražské Sparty.

Reklama

Liberec zatím neprožívá úplně raketový vstup do nové sezóny hokejové extraligy. Ačkoli jinak doma ultra silný, minulou neděli Tygři doma prohráli s Chomutovem 1:4. Nyní zajíždí v rámci 8. kola do pražské O2 areny.

"Se Spartou nás čeká jednoznačně těžký zápas. Uvidíme, jak to dopadne. Nejdříve jsme si museli rozebrat poslední duel s Chomutovem, který jsme prohráli. Odpočinuli jsme si a teď vlítneme na Spartu," předesílá mladý útočník Lukáš Jašek.

Ten naposledy proti Chomutovu zaznamenal jediný gól Tygrů, jinak se jeho týmu úplně nedaří skórovat zrovna z každé pozice... "Na góly se nadřeme. Na tréninku makáme pořád, pracujeme na koncovce i dalších herních činnostech," vysvětluje Jašek.

"V úvodu sezóny nám trochu chybí střelecké štěstíčko, kolikrát to stačí dorazit do prázdné branky nebo to lítá kolem tyček. Člověka to trefí třeba i do kalhot. Chtělo by to trefit nějaký snadný gól a odpíchnout se od toho," uvažuje letní posila z Třince.

Recept, jak na to, poznal zrovna v neděli. "Přesně tohle nám naposledy ukázal Chomutov, který po práci Humla skóroval na 2:1. Šťastný gól, který rozhodne a to nám zatím chybí," uzavřel dvacetiletý forvard Lukáš Jašek.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře