Ústecký Michal Leibl: Pod novým koučem jsou tréninky živé a dynamické

Michal Leibl. Foto: SeveročeskýDeník.czMichal Leibl. Foto: SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. - V závěru podzimní části Fortuna národní ligy se fotbalisté Ústí nad Labem dostali na sestupovou patnáctou příčku. Proto přišla změna trenéra a v utkání s Hradcem Králové Armu už vedl Aleš Křeček. O své dojmy z posledních dní se podělil ústecký záložník Michal Leibl.

Reklama

Arma pod novým koučem v pátek remizovala s Hradcem Králové. "Hradec jsme chtěli porazit, ale získali jsme pouze bod. Ale jedná se o poctivou remízu, soupeř byl kvalitní. Viděli jsme Hradec v jejich pohárovém zápase v Teplicích, takže jsme hráče soupeře měli zmonitorované," popsal ústecký záložník Michal Leibl.

Armě se v poslední době nedařilo, a tak změna na trenérském postu nepřekvapila ani hráče. "Pan Skála nám už po zápase se Žižkovem říkal, že pokud neporazíme Příbram, tak končí. V Příbrami jsme bohužel prohráli 0:4. Sám jsem tam přitom běžel třikrát na branku a mohl skórovat," litoval Leibl.

Co stihl změnit nový kouč Aleš Křeček?

"Před zápasem s Hradcem jsme stihli tři tréninky. Byly výživnější, živé, dynamické. To tak bývá s příchodem nového trenéra. Přijde nový impuls a hráči se chtějí ukázat," vysvětlil ústecký fotbalista.

Ústí teď čeká souboj v Praze proti tamní Olympii. "Jedeme tam vyhrát.  Ve zbytku podzimu musíme nasbírat body, abychom se dostali alespoň na třinácté až čtrnácté místo, abychom nepřezimovali na sestupové příčce v tabulce," uvažoval Leibl.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Demonstrace síly, čílí se ODS. Petr Fiala nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny Demonstrace síly, čílí se ODS. Petr Fiala nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny
Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté
Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše

Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila
Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů
OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec


Komentáře