Ústecký Michal Leibl: Pod novým koučem jsou tréninky živé a dynamické

Michal Leibl. Foto: SeveročeskýDeník.cz
Michal Leibl. Foto: SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. - V závěru podzimní části Fortuna národní ligy se fotbalisté Ústí nad Labem dostali na sestupovou patnáctou příčku. Proto přišla změna trenéra a v utkání s Hradcem Králové Armu už vedl Aleš Křeček. O své dojmy z posledních dní se podělil ústecký záložník Michal Leibl.

Reklama

Arma pod novým koučem v pátek remizovala s Hradcem Králové. "Hradec jsme chtěli porazit, ale získali jsme pouze bod. Ale jedná se o poctivou remízu, soupeř byl kvalitní. Viděli jsme Hradec v jejich pohárovém zápase v Teplicích, takže jsme hráče soupeře měli zmonitorované," popsal ústecký záložník Michal Leibl.

Armě se v poslední době nedařilo, a tak změna na trenérském postu nepřekvapila ani hráče. "Pan Skála nám už po zápase se Žižkovem říkal, že pokud neporazíme Příbram, tak končí. V Příbrami jsme bohužel prohráli 0:4. Sám jsem tam přitom běžel třikrát na branku a mohl skórovat," litoval Leibl.

Co stihl změnit nový kouč Aleš Křeček?

"Před zápasem s Hradcem jsme stihli tři tréninky. Byly výživnější, živé, dynamické. To tak bývá s příchodem nového trenéra. Přijde nový impuls a hráči se chtějí ukázat," vysvětlil ústecký fotbalista.

Ústí teď čeká souboj v Praze proti tamní Olympii. "Jedeme tam vyhrát.  Ve zbytku podzimu musíme nasbírat body, abychom se dostali alespoň na třinácté až čtrnácté místo, abychom nepřezimovali na sestupové příčce v tabulce," uvažoval Leibl.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře