Ústečanku Bytyqi trénuje legendární boxer Konečný. A nyní vyhrála svůj první profi zápas

Lukáš Konečný. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Lukáš Konečný. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústí n/L. - Nová sportovní hvězda se objevila v Ústí nad Labem. Kickboxerka Fabiána Bytyqi, kterou koučuje legendární boxer Lukáš Konečný, vyhrála svůj první zápas v profesionálním ringu.

Reklama

Ústecká rodačka s kosovskými kořeny ovládla svůj profesionální debut na výbornou. Maďarskou soupeřku, která si říká "Diamondgirl" Andreu Lakatosovou porazila technickým K.O.

Bytyqi studuje na ústeckém gymnáziu a nyní se jí daří i v ringu pod vedením zkušeného a slavnho boxera Lukáše Konečného. V Magdeburgu pak vyhrála svůj zápas drtivým způsobem.

"Byla jsem ohromně nadšená! Ještě před měsícem bych se někomu vysmála, kdyby mi řekl, že budu stát v ringu po svém prvním profi zápase s rukou nahoře. Musím říct, že pocit je to nepopsatelné," prozradila médiím mladá boxerka.

Bytiqi původně začínala v kickboxu, ale postupem času ji uchvátil box. A jak došlo k utkání s maďarskou protivnicí?

"O zápasu jsem se dozvěděla dva týdny předem, takže příprava nebyla až tak dlouhá, jak bych si představovala. Jsem zastáncem toho, že pokud si nevěříte, nemá smysl vůbec mezi provazy vkročit," vysvětluje Ústečanka s kosovskými rysy.

Boxerka si pochvaluje spolupráci s Lukášem Konečným. "Zatím jsme na začátku, ale já věřím, že když budu poslouchat jeho rady a budu se řídit tréninkovým plánem, mohla by to být bezproblémová a dlouhá spolupráce," věří.

"S trenérem jsme už probírali možnosti dalšího zápasu, tak uvidíme," uzavřela Bytyqi.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře