Trenérská rošáda ve Varnsdorfu: Skuhravého nahrazuje Frťala

Trenér Zdeňko Frťala. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czTrenér Zdeňko Frťala. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Varnsdorf - Fotbalisté Varnsdorfu mění po podzimní části sezóny Fotbalové národní ligy trenéra. Poslední pozici v tabulce a pouhých 11 bodů z patnácti zápasů neustál dosavadní kouč Varnsdorfu Roman Skuhravý.

Reklama

Skuhravého nahrazuje Zdeňko Frťala, který ve Varnsdorfu působil od října 2011 do května 2015 a na jaře s týmem vybojoval postup do nějvyšší soutěže. Fotbalový svaz ale Varsndorf vinou nevyhovujícího stadionu do SYNOT ligy nepustil.

Frťala následně odešel za nabídkou na Slovensko, kde trénoval v nejvyšší soutěži Podbrezovou, ale už po několika týdnech u týmu skončil. Nyní po půlroční pauze přebírá znovu Varnsdorf, již vedl středeční trénink.

Frťala bude mít na severu Čech těžkou práci, protože nyní místo bojů o postup mu spíše hrozí boj o záchranu před sestupem do ČFL. Na předposlední Vyšehrad ale Varnsdorf ztácí jen bod.

Klubový ředitel Vlastimil Gabriel slíbil i změny v kádru. "Na základně vzájemné dohody byl odvolán celý realizační tým. Napětí se stupňovalo a už to dál nešlo. Plánujeme i změny v sestavě, pět šest hráčů odejde, čtyři přijdou," řekl médiím Gabriel.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO? Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO?
Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni
Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista

Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8 Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8
Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období? Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období?
Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu

Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný
Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla
Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou

Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery
Teplice posílil obránce Pavel Čmovš Teplice posílil obránce Pavel Čmovš
Miroslav Mach končí u hokejistů Slovanu Ústí nad Labem! Miroslav Mach končí u hokejistů Slovanu Ústí nad Labem!


Komentáře