Trenérská rošáda ve Varnsdorfu: Skuhravého nahrazuje Frťala

Trenér Zdeňko Frťala. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Trenér Zdeňko Frťala. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Varnsdorf - Fotbalisté Varnsdorfu mění po podzimní části sezóny Fotbalové národní ligy trenéra. Poslední pozici v tabulce a pouhých 11 bodů z patnácti zápasů neustál dosavadní kouč Varnsdorfu Roman Skuhravý.

Reklama

Skuhravého nahrazuje Zdeňko Frťala, který ve Varnsdorfu působil od října 2011 do května 2015 a na jaře s týmem vybojoval postup do nějvyšší soutěže. Fotbalový svaz ale Varsndorf vinou nevyhovujícího stadionu do SYNOT ligy nepustil.

Frťala následně odešel za nabídkou na Slovensko, kde trénoval v nejvyšší soutěži Podbrezovou, ale už po několika týdnech u týmu skončil. Nyní po půlroční pauze přebírá znovu Varnsdorf, již vedl středeční trénink.

Frťala bude mít na severu Čech těžkou práci, protože nyní místo bojů o postup mu spíše hrozí boj o záchranu před sestupem do ČFL. Na předposlední Vyšehrad ale Varnsdorf ztácí jen bod.

Klubový ředitel Vlastimil Gabriel slíbil i změny v kádru. "Na základně vzájemné dohody byl odvolán celý realizační tým. Napětí se stupňovalo a už to dál nešlo. Plánujeme i změny v sestavě, pět šest hráčů odejde, čtyři přijdou," řekl médiím Gabriel.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře