Trenér Petr Rada se vrací do Jablonce

Petr Rada. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czPetr Rada. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

JABLONEC - Vedení fotbalového Jablonce oznámilo změnu na trenérském postu. Osmý tým HET ligy doplní na lavičce Petr Rada, který vytvoří tandem s dosavadním koučem Zdeňkem Kluckým.

Reklama

Jablonec dosud vedl trenér Klucký, který nyní zůstane v klubu jako Radův asistent. Rada už v klubu trénoval před více než deseti lety. Naposledy v minulé sezóně na jaře vedl pražskou Spartu. Rada platí za zkušeného trenéra a v lize prošel snad všemi kluby, například Slavií, Libercem, několikrát Teplicemi, Jihlavou, Příbramí a dalšími celky.

Zdeněk Klucký se přesune z pozice hlavního kouče na asistenta. "Spolupracovali jsme spolu dlouho a myslím si, že nám to fungovalo. Byli jsme spolu v Jihlavě, v Liberci i v Jablonci a tak. Já pak odešel a Zdeněk chtěl z rodinných důvodů zůstat doma a nechtěl cestovat, když jsem šel jinam. Respektoval jsem jeho názor, že chce zůstat blíž domovu. Ale spolu jsme byli v kontaktu celou dobu, i když byl u mládeže v Jablonci. Máme spolu takový vztah. Víte, jak to je, trénovali jsme spolu téměř patnáct let. Teď nastala tahle situace, kdy se vedení v Jablonci rozhodlo takhle," sdělil Rada pro klubový web Jablonce.

Rada převezme tým počátkem roku 2018, smlouvu podepsal do 30. června 2019.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO? Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO?
Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni
Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista

Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8 Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8
Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období? Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období?
Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu

Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný
Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla
Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou

Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery
Teplice posílil obránce Pavel Čmovš Teplice posílil obránce Pavel Čmovš
Miroslav Mach končí u hokejistů Slovanu Ústí nad Labem! Miroslav Mach končí u hokejistů Slovanu Ústí nad Labem!


Komentáře