Trenér Petr Rada končí ve fotbalových Teplicích

Petr Rada. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czPetr Rada. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Teplice - Po vzájemné dohodě obou stran nebude po konci této sezóny prodloužena smlouva mezi fotbalovým klubem FK Teplice a trenérem A mužstva Petrem Radou.

Reklama

"Protože se nepodařilo dosáhnout shody o způsobu další spolupráce, bylo dohodnuto neprodloužení stávajícího kontraktu, který končí na konci června. Petr Rada tak povede teplický tým naposledy v sobotním ligovém zápase 31. května 2015 v zápase proti Hradci Králové," uvedl pro SeveročeskýDeník.cz Martin Kovařík, mluvčí FK Teplice.

Petr Rada přišel do klubu v kritické situaci po náhlé rezignaci předchozího kouče Zdeňka Ščasného koncem února 2015 a s klubem do předposledního ligového kola bojoval o šanci kvalifikace do evropských soutěží UEFA. Jako největší úspěch je jistě považován postup do semifinále Poháru FAČR přes pozdějšího mistra ligy, FC Viktorii Plzeň.

"Trenér Petr Rada tak končí své v pořadí čtvrté angažmá v teplickém klubu a za jeho dlouholeté služby mu FK Teplice upřímně děkuje," dodal Martin Kovařík.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře