Trenér hokejistů Slovanu Mach: Prohráváme, vyvodíme důsledky!

Ilustrační snímek. Foto: SeveročeskýDeník.czIlustrační snímek. Foto: SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. – Po osmi kolech jsou hokejisté Slovanu Ústí v tabulce WSM ligy až na 12. místě se ziskem osmi bodů. To je málo, což ví i jejich trenér Miroslav Mach. Naposledy Slovan prohrál na domácím ledě s pražskou Slavií 1:2.

Reklama

Slovan nedává góly, ztrácí těsné zápasy, ke spokojenosti je zatím daleko. Naposledy z toho byla porážka od Slavie Praha. „Chtěli jsme zápas dobře odpracovat do defenzivy. To se nám nepodařilo. Zápas dopadl pro nás špatně. Sice jsme v závěru snížili na 1:2, ale to bylo málo. Náš výkon byl, hlavně u některých jedinců, až připosraný. Takhle se nedá hrát,“ soptil kouč Miroslav Mach.

Vadilo ve výkonu zpoždění zápasů? Kvůli výpadku elektrickému proudu bylo úvodní buly skoro o hodinu posunuto. „Posunutí začátku zápasu nemohlo hrát vliv. Kdybychom hráli od šesti, bylo by to stejné. Hráči jsou profesionálové a musí se na to připravit,“ ví Mach.

V minulé sezóně získal Slovan většinu bodů na domácím ledě, letos je ve vlastní aréně bezzubý.  „Vloni jsme prohráli první domácí zápas až někdy v prosinci. A předváděli jsme patřičné výkony. Ale poslední výkon proti Slavii byl naprosto neakceptovatelný. Budeme z toho muset vyvodit důsledky,“ rozhodl trenér Ústí.

Čekají hráče výměny do jiných týmů nebo vyhazovy?

„Takhle to dál nejde,“ je si vědom současné situace Mach.

Slovan prohrál v poslední době s Karlovými Vary, Kladnem, Litoměřicemi i Slavií pokaždé o jeden jediný gól. „Ztrácíme domácí zápasy, prohráváme na penalty nebo v prodloužení. Proti Slavii dostaneme dva góly ve třetí třetině a dáme v domácím prostředí jenom jeden. Koncovka je špatná. Celkový výkon nebyl dobrý,“ pokračoval trenér Severočechů.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu
FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově
Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly

Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes
Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho? Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho?
Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let


Komentáře