Trenér hokejistů Slovanu Mach: Prohráváme, vyvodíme důsledky!

Ilustrační snímek. Foto: SeveročeskýDeník.cz
Ilustrační snímek. Foto: SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. – Po osmi kolech jsou hokejisté Slovanu Ústí v tabulce WSM ligy až na 12. místě se ziskem osmi bodů. To je málo, což ví i jejich trenér Miroslav Mach. Naposledy Slovan prohrál na domácím ledě s pražskou Slavií 1:2.

Reklama

Slovan nedává góly, ztrácí těsné zápasy, ke spokojenosti je zatím daleko. Naposledy z toho byla porážka od Slavie Praha. „Chtěli jsme zápas dobře odpracovat do defenzivy. To se nám nepodařilo. Zápas dopadl pro nás špatně. Sice jsme v závěru snížili na 1:2, ale to bylo málo. Náš výkon byl, hlavně u některých jedinců, až připosraný. Takhle se nedá hrát,“ soptil kouč Miroslav Mach.

Vadilo ve výkonu zpoždění zápasů? Kvůli výpadku elektrickému proudu bylo úvodní buly skoro o hodinu posunuto. „Posunutí začátku zápasu nemohlo hrát vliv. Kdybychom hráli od šesti, bylo by to stejné. Hráči jsou profesionálové a musí se na to připravit,“ ví Mach.

V minulé sezóně získal Slovan většinu bodů na domácím ledě, letos je ve vlastní aréně bezzubý.  „Vloni jsme prohráli první domácí zápas až někdy v prosinci. A předváděli jsme patřičné výkony. Ale poslední výkon proti Slavii byl naprosto neakceptovatelný. Budeme z toho muset vyvodit důsledky,“ rozhodl trenér Ústí.

Čekají hráče výměny do jiných týmů nebo vyhazovy?

„Takhle to dál nejde,“ je si vědom současné situace Mach.

Slovan prohrál v poslední době s Karlovými Vary, Kladnem, Litoměřicemi i Slavií pokaždé o jeden jediný gól. „Ztrácíme domácí zápasy, prohráváme na penalty nebo v prodloužení. Proti Slavii dostaneme dva góly ve třetí třetině a dáme v domácím prostředí jenom jeden. Koncovka je špatná. Celkový výkon nebyl dobrý,“ pokračoval trenér Severočechů.

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře