Trenér fotbalistů Ústí Aleš Křeček: Jasným cílem je záchrana

Aleš Křeček. Foto: SeveročeskýDeník.cz
Aleš Křeček. Foto: SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. - Fotbalisté Ústí nad Labem za sebou mají hodně špatnou polovinu sezóny, když po podzimu přezimují na 15. místě tabulky a hrozí jim proto reálně sestup do třetí ligy.

Reklama

 

Arma momentálně v tabulce okupuje předposlední pozici. A proto v klubu museli začít bít na poplach. Už před koncem podzimní části sezóny vedení klubu vyměnilo trenéra, když kouče Jiřího SKálu nahradil Aleš Křeček. Ten přes zimní období přivedl do týmu několik nových posil a věří, že se Armě bude na jaře dařit lépe.

"Náš cíl pro jaro je jasný. Potřebujeme na jaře získat dvacet až dvaadvacet bodů, abychom se na jaře zachránili a uchovali druhou ligu v Ústí i pro další sezónu. O ničem jiném se nemusíme bavit. Musíme získávat výsledky za každou cenu," předesílá trenér Křeček.

Armu čeká na jaře těžká práce, protože všechny celky ohrožené sestupem přes zimu posilují a nechtějí nechat nic náhodě. Několik posil ale přivedl i ústecký klub. Například se chce opírat o střelce Alexandera Jakubova, oporou v brance má pak být zkušený gólman Petr Vašek. Přišli i další hráči.

"Konkurence je vždy dobrá. A hráčům může konkurence pomoct. Ještě ji chceme zvýšit příchodem některých hráčů. A bude velký tlak na základní jedenáctku. V útoku očekáváme, že Jakubov splní roli střelce. Všichni pracují dobře. I starší hráči k tomu přistupují zodpovědně, dávají do toho maximum. Ještě to přenést na hřiště a uhrávat dobré výsledky," přeje si Křeček.

Jak trenér hodnotí přípravné období?

"Leden byl náročný fyzicky a kondičně pro hráče, na to jsme se hlavně zaměřovali. Měli jsme i herní tréninky. Teď budeme pracovat na věcech, které chceme, aby se objevovaly ve hře, je třeba si osvojit některé automatismy, věci taktické. Tomu jsme se teď tolik nevěnovali. O sestavě ještě jasno nemám, ale budu rád, když přijdou ještě dva hráči," dodal Křeček.

 


Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře