Trenér fotbalistů Ústí Aleš Křeček: Jasným cílem je záchrana

Aleš Křeček. Foto: SeveročeskýDeník.czAleš Křeček. Foto: SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. - Fotbalisté Ústí nad Labem za sebou mají hodně špatnou polovinu sezóny, když po podzimu přezimují na 15. místě tabulky a hrozí jim proto reálně sestup do třetí ligy.

Reklama

 

Arma momentálně v tabulce okupuje předposlední pozici. A proto v klubu museli začít bít na poplach. Už před koncem podzimní části sezóny vedení klubu vyměnilo trenéra, když kouče Jiřího SKálu nahradil Aleš Křeček. Ten přes zimní období přivedl do týmu několik nových posil a věří, že se Armě bude na jaře dařit lépe.

"Náš cíl pro jaro je jasný. Potřebujeme na jaře získat dvacet až dvaadvacet bodů, abychom se na jaře zachránili a uchovali druhou ligu v Ústí i pro další sezónu. O ničem jiném se nemusíme bavit. Musíme získávat výsledky za každou cenu," předesílá trenér Křeček.

Armu čeká na jaře těžká práce, protože všechny celky ohrožené sestupem přes zimu posilují a nechtějí nechat nic náhodě. Několik posil ale přivedl i ústecký klub. Například se chce opírat o střelce Alexandera Jakubova, oporou v brance má pak být zkušený gólman Petr Vašek. Přišli i další hráči.

"Konkurence je vždy dobrá. A hráčům může konkurence pomoct. Ještě ji chceme zvýšit příchodem některých hráčů. A bude velký tlak na základní jedenáctku. V útoku očekáváme, že Jakubov splní roli střelce. Všichni pracují dobře. I starší hráči k tomu přistupují zodpovědně, dávají do toho maximum. Ještě to přenést na hřiště a uhrávat dobré výsledky," přeje si Křeček.

Jak trenér hodnotí přípravné období?

"Leden byl náročný fyzicky a kondičně pro hráče, na to jsme se hlavně zaměřovali. Měli jsme i herní tréninky. Teď budeme pracovat na věcech, které chceme, aby se objevovaly ve hře, je třeba si osvojit některé automatismy, věci taktické. Tomu jsme se teď tolik nevěnovali. O sestavě ještě jasno nemám, ale budu rád, když přijdou ještě dva hráči," dodal Křeček.

 


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku
Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!

Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech
Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018

Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku Muž, který vloni zhyzdil svou manželku vroucí vodou, dostal podmínku
OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví OBRAZEM: Piráti padli v play-out s Mladou Boleslaví
Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví Tragická nehoda u České Kamenice: Dva mrtví

Hořelo v centru Jablonce! Hořelo v centru Jablonce!
Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech! Požár autolakovny v Novém Boru: Šest aut v plamenech!
Lovci nevyzráli na Frýdek-Místek ani podruhé Lovci nevyzráli na Frýdek-Místek ani podruhé


Komentáře