Teplice posílil Davor Kukec z Baníku Ostrava!

Fotbalista Davor Kukec. Foto: archiv 1. FC ŽamberkFotbalista Davor Kukec. Foto: archiv 1. FC Žamberk

Teplice - Fotbalisté FK Teplice jsou po podzimní části SYNOT ligy jen tři body od sestupující pozice, proto potřebují nutně posílit, což ostatně před několika dny vedení Teplic veřejně deklarovalo. A první posila do týmu už je na světě!

Reklama

Sportovní manažer Teplic Skýpala oznámil, že klub hledá posily do každé řady. V neděli 13. prosince klub zveřejnil příchod chorvatského středopolaře Davora Kukece z Baníku Ostrava!

Kukec je tvořivým fotbalistou a patřil k hlavním oporám Baníku Ostrava, který je v tabulce beznadějně poslední.

Záložník podepsal s Teplicemi smlouvu do 30. června 2018. "Jsme rádi, že se nám povedlo přivést první zimní posilu. Intenzivně pracujeme na dalším posílení kádru," okomentoval manažer Skýpala příchod Kukece s tím, že nebude posledním posílením mančaftu.

"Jedná se o zkušeného hráče, který v Baníku pravidelně nastupoval. Vytvoří konkurenční prostředí mezi záložníky, navíc je levonohý a levonohých fotbalistů není nikdy dost. Navíc je dobře technicky vybavený a může nastupovat na více postech," řekl na Kukecovu adesu trenér Teplic David Vavruška.

Kukec strávil v Ostravě čtyři sezóny a odešel půlrok před vypršením kontraktu v Baníku. Ostrava proto za něj obdrží odstupné.

"Je mi moc smutno a je těžké po čtyřech letech opustit řady Baníku. V Ostravě jsem zažil nejlepší zážitky ve své kariéře a za to Baníku děkuji," okomentoval svůj přestup do Teplic Davor Kukec.

Odchovanec Dinama Záhřeb kromě svého působení v Baníku Ostrava také kopal v Interu Zaprešič a Panioniosu Atény.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Teplicko

SŽDC opraví i severočeská nádraží SŽDC opraví i severočeská nádraží
Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela
Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více

Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod
S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích
David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo


Komentáře