Teplice poprvé pod Radou prohrály, nestačily na Brno

Petr Rada. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czPetr Rada. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Teplice - Pod novým koučem Petrem Radou fotbalové Teplice na jaře získaly už sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. Až proti Zbrojovce Brno v sobotu (14.3.2015) vyšli bodově naprázdo.

Reklama

Teplice hrají o poháry, Brno o záchranu. I tak ale tříbdoový zisk si připsala na své konto právě Zbrojovka. V Teplicích vyhrála 1:0, v 61. minutě rozhodl Zoubele.

Teplice měly šance i více ze hry, ale nic jim do branky nespadlo. Přes čtyři tisíce diváků tak vidělo první jarní porážku žlutomodrých.

"Byly tam v úvodu dvě dobře sehrané standardní situace a soupeř neměl prakticky nic, hrál v hlubokém bloku, odzadu a na to, aby míč vepředu udržel Moukanza. S tím posledním jsme se vyrovnali, dopředu to ale nebylo ono," řekl po utkání teplický kouč Petr Rada.

Žlutomodří chtěli alespoň v závěru vyrovnat, ale ani to se jim nepovedlo. "Říkali jsme si, že musíme být trpěliví, ale postupně se hra začala přelévat a do toho přišla chyba potrestaná gólem. Pak už to byla křeč. Nebylo to z naší strany ono ani přístupem, nabuzenost v předchozích zápasech byla větší," podotkl Rada.

„Nechtěli jsme po těch výsledkově dobrých zápasech zasahovat moc do sestavy, ale teď asi bude potřeba se nad tím zamyslet," zamyslel se zkušený lodivod.

Teplicím se po porážce s Brnem vzdálila čtvrtá příčka v tabulce a tím účast v předkole Evropské ligy. Naopak Brno udělalo krok k záchraně.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Teplicko

SŽDC opraví i severočeská nádraží SŽDC opraví i severočeská nádraží
Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela
Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více

Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod
S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích
David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo

Musíme to opravit 🙂. A silničáři nikde, jen rozkopané silnice. Proč? Musíme to opravit 🙂. A silničáři nikde, jen rozkopané silnice. Proč?
Teplice chtějí hrát o poháry. Podaří se jim to? Teplice chtějí hrát o poháry. Podaří se jim to?
Chtěl ukrást kabel, za trest dostal elektrickým výbojem Chtěl ukrást kabel, za trest dostal elektrickým výbojem

Liga bude zajímavá. Znovu chceme hrát nahoře, říká teplický Admir Ljevakovič Liga bude zajímavá. Znovu chceme hrát nahoře, říká teplický Admir Ljevakovič
Jsme zklamaní, ale páté místo je přesto úspěch, říká teplický Martin Fillo Jsme zklamaní, ale páté místo je přesto úspěch, říká teplický Martin Fillo
Konec legendy, Štěpán Vachoušek končí kariéru. Vachy, díky! Konec legendy, Štěpán Vachoušek končí kariéru. Vachy, díky!


Komentáře