Teplice poprvé pod Radou prohrály, nestačily na Brno

Petr Rada. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Petr Rada. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Teplice - Pod novým koučem Petrem Radou fotbalové Teplice na jaře získaly už sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. Až proti Zbrojovce Brno v sobotu (14.3.2015) vyšli bodově naprázdo.

Reklama

Teplice hrají o poháry, Brno o záchranu. I tak ale tříbdoový zisk si připsala na své konto právě Zbrojovka. V Teplicích vyhrála 1:0, v 61. minutě rozhodl Zoubele.

Teplice měly šance i více ze hry, ale nic jim do branky nespadlo. Přes čtyři tisíce diváků tak vidělo první jarní porážku žlutomodrých.

"Byly tam v úvodu dvě dobře sehrané standardní situace a soupeř neměl prakticky nic, hrál v hlubokém bloku, odzadu a na to, aby míč vepředu udržel Moukanza. S tím posledním jsme se vyrovnali, dopředu to ale nebylo ono," řekl po utkání teplický kouč Petr Rada.

Žlutomodří chtěli alespoň v závěru vyrovnat, ale ani to se jim nepovedlo. "Říkali jsme si, že musíme být trpěliví, ale postupně se hra začala přelévat a do toho přišla chyba potrestaná gólem. Pak už to byla křeč. Nebylo to z naší strany ono ani přístupem, nabuzenost v předchozích zápasech byla větší," podotkl Rada.

„Nechtěli jsme po těch výsledkově dobrých zápasech zasahovat moc do sestavy, ale teď asi bude potřeba se nad tím zamyslet," zamyslel se zkušený lodivod.

Teplicím se po porážce s Brnem vzdálila čtvrtá příčka v tabulce a tím účast v předkole Evropské ligy. Naopak Brno udělalo krok k záchraně.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře