Teplice podle Vaněčka vyhrály šílený zápas nad Karvinou. Mělo to úroveň okresního přeboru, tvrdil útočník

David Vaněček. Foto: SeveročeskýDeník.czDavid Vaněček. Foto: SeveročeskýDeník.cz

TEPLICE - Fotbalisté Teplic uspěli v nepěkném duelu proti Karviné. Severočeši zvítězili 1:0, když v 87. minutě rozhodl jejich útočník David Vaněček. "Byl to zápas na úrovni okresního přeboru," zůstával teplický střelec kritický i po zápase.

Reklama

"Zápas to byl šílený, asi na úrovni okresního přeboru. Ale i takový duel je potřeba vyhrát a získat sebevědomí. Takto v závěru utkání jsme vstřelili gól už potřetí v řadě," komentoval sobotní duel teplický forvard David Vaněček.

Teplice vyhrály 1:0, avšak jejich tříbodový zisk se dal pokládat za šastný. "Nᚠvýkon rozhodně nebyl optimální. Jsme alespoň rádi za vstřelený gól v závěru, což ukazuje, že jsme semknutí a bojujeme do konce. V závěrech zápasů jsme letos dali už hodně gólů," je si vědom Vaněček.

V prvním poločase se z domácích tribun ozýval i pískot. "Zkazili jsme hodně míčů, odehráli jsme asi nejhorší první poločas v letošní sezóně. Nepřesností tam ale bylo hodně od obou týmů. Naštěstí jsme pořád drželi stav 0:0, a tak jsme mohli v závěru rozhodnout," byl rád vysoký útočník.

Chyběl v teplické hře středopolař a režisér hry žlutomodrých Martin Fillo? "Jistě nám chyběl, ne náhodou byl vyhlášen nejlepším záložníkem minulé sezóny. Ale kluci se ho snažili zastoupit, bojovali," vysvětloval Vaněček.

Jan Krob: Rozhodčí? Směšné

Hodně kritický byl k výrokům sudích během duelu proti Karviné obránce Teplic Jan Krob. "Dostal jsem žlutou kartu za to nejmenší, za co bych ji mohl dostat. Rozhodčí pak už všechno otáčeli, tak si na mě smlsli. Pomezní mi zamával faul za nic. Směšné," soptil teplický zadák.

Jaký zápasový program nyní má teplický tým? "Teď nás čeká těžký zápas v Olomouci, kde potřebujeme něco uhrát. Navíc ještě předtím v úterý chceme zvládnout pohárové utkání s Hradcem Králové. Hodláme přezimovat jako účastníci MOL Cupu i do jarní části," dušuje se Krob.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Další útok Islámského státu ve Francii? Další útok Islámského státu ve Francii?
Nové koupaliště v České Lípě zatím nebude. Město projekt stoplo Nové koupaliště v České Lípě zatím nebude. Město projekt stoplo
Jablonec už ví, jak má vypadat dopravní terminál. Zhmotní se vize? Jablonec už ví, jak má vypadat dopravní terminál. Zhmotní se vize?

Místo zimního stadiónu vzniká v centru Teplic další obchodní centrum Místo zimního stadiónu vzniká v centru Teplic další obchodní centrum
Jaké budou dopady jabloneckého referenda o zákazu hazardu? Jaké budou dopady jabloneckého referenda o zákazu hazardu?
Ruina bývalého hotelu Imperátor v Teplicích jde k zemi Ruina bývalého hotelu Imperátor v Teplicích jde k zemi

Penta nabídla za Lužickou nemocnici 1 korunu. Město je v šoku Penta nabídla za Lužickou nemocnici 1 korunu. Město je v šoku
Proč Palachova ulice v Litoměřicích vypadá po rekonstrukci jinak než městský bulvár? Proč Palachova ulice v Litoměřicích vypadá po rekonstrukci jinak než městský bulvár?
Na pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zóna Na pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zóna

Roudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnosti Roudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnosti
Krytý plavecký bazén v Lovosicích mění otevírací dobu, zimní stadión končí sezónu Krytý plavecký bazén v Lovosicích mění otevírací dobu, zimní stadión končí sezónu
Stavbou Ústeckého kraje 2017 je litoměřické autobusové nádraží Stavbou Ústeckého kraje 2017 je litoměřické autobusové nádraží


Komentáře