Teplice podle Vaněčka vyhrály šílený zápas nad Karvinou. Mělo to úroveň okresního přeboru, tvrdil útočník

David Vaněček. Foto: SeveročeskýDeník.cz
David Vaněček. Foto: SeveročeskýDeník.cz

TEPLICE - Fotbalisté Teplic uspěli v nepěkném duelu proti Karviné. Severočeši zvítězili 1:0, když v 87. minutě rozhodl jejich útočník David Vaněček. "Byl to zápas na úrovni okresního přeboru," zůstával teplický střelec kritický i po zápase.

Reklama

"Zápas to byl šílený, asi na úrovni okresního přeboru. Ale i takový duel je potřeba vyhrát a získat sebevědomí. Takto v závěru utkání jsme vstřelili gól už potřetí v řadě," komentoval sobotní duel teplický forvard David Vaněček.

Teplice vyhrály 1:0, avšak jejich tříbodový zisk se dal pokládat za šastný. "Nᚠvýkon rozhodně nebyl optimální. Jsme alespoň rádi za vstřelený gól v závěru, což ukazuje, že jsme semknutí a bojujeme do konce. V závěrech zápasů jsme letos dali už hodně gólů," je si vědom Vaněček.

V prvním poločase se z domácích tribun ozýval i pískot. "Zkazili jsme hodně míčů, odehráli jsme asi nejhorší první poločas v letošní sezóně. Nepřesností tam ale bylo hodně od obou týmů. Naštěstí jsme pořád drželi stav 0:0, a tak jsme mohli v závěru rozhodnout," byl rád vysoký útočník.

Chyběl v teplické hře středopolař a režisér hry žlutomodrých Martin Fillo? "Jistě nám chyběl, ne náhodou byl vyhlášen nejlepším záložníkem minulé sezóny. Ale kluci se ho snažili zastoupit, bojovali," vysvětloval Vaněček.

Jan Krob: Rozhodčí? Směšné

Hodně kritický byl k výrokům sudích během duelu proti Karviné obránce Teplic Jan Krob. "Dostal jsem žlutou kartu za to nejmenší, za co bych ji mohl dostat. Rozhodčí pak už všechno otáčeli, tak si na mě smlsli. Pomezní mi zamával faul za nic. Směšné," soptil teplický zadák.

Jaký zápasový program nyní má teplický tým? "Teď nás čeká těžký zápas v Olomouci, kde potřebujeme něco uhrát. Navíc ještě předtím v úterý chceme zvládnout pohárové utkání s Hradcem Králové. Hodláme přezimovat jako účastníci MOL Cupu i do jarní části," dušuje se Krob.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře