Stanislav Tecl se z Jablonce vrací do Slavie

Stanislav Tecl. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Stanislav Tecl. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

JABLONEC - Fotbalový Jablonec přišel o svého kanonýra! Předčasně se z hostování vrací útočník Stanislav Tecl do Slavie Praha.

Reklama

 

Důvod? Slavii se zranil útočník Muris Mešanovič, a tak povolala Stanislava Tecla, kterého před půl rokem poslala na hostování do Jablonce.

„Na hostování jsem se vracel do známého prostředí a byl jsem šťastný, že jsem nakonec šel do Jablonce. Je tady výborná parta v kabině a celkově je v klubu skvělá atmosféra. Jsem rád, že jsem pomohl týmu i několika góly. Jen je škoda, že jsme nedokázali dotáhnout některé zápasy do vítězného konce, i když jsme měli zápasy dobře rozjeté. Mrzí mě, že tady teď končím, ale na druhou stranu je pro mě výzva se ve Slavii prosadit do sestavy. Klukům i fanouškům v Jablonci přeji hodně úspěchů a hodně vítězství,“ řekl útočník Stanislav Tecl klubovému webu Jablonce, když se již v pondělí hlásil v Edenu k prvnímu tréninku ve svém mateřském klubu.

Slavia přitom před časem Tecla koupila právě z Jablonce. V pražském klubu se ve velké konkurenci ale neprosadil, a tak ho Pražané uklidili na rozehrání do Jablonce. Na severu Čech naopak ožil, a tak si jej Slavia zase stahuje zpět.

Tecl nastoupil v podzimní části fotbalové HET ligy do třinácti zápasů, ve kterých vstřelil osm branek a připsal si jednu asistenci. V MOL Cupu pak ve dvou zápasech vstřelil tři branky. Jednu proti Žižkovu a dvě proti Olomouci.

 

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře