Stačí poslední výhra a Litvínov může slavit. Bude po 15 letech v semifinále?

Litvínovská radost. Foto: Facebook HC Litvínov
Litvínovská radost. Foto: Facebook HC Litvínov

Pardubice, Litvínov - Hokejisté Litvínova mohou ve středu 18. března 2015 po patnácti letech slavit účast v extraligovém semifinále. Stačí ve čtvrtém zápase zvítězit nad Pardubicemi.

Reklama

Hokejisté Litvínova sebevědomě míří do semifinále play off extraligy. V Pardubicích vyhráli i třetí zápas. Hvězdami severočeského týmu byl opět brankář Pavel Francouz a exceloval i Peter Jánský.

Pavel Francouz si v sérii drží průměr pod jednu inkasovanou branku na zápas, v úterý (17.3.2015) na pardubickém ledě dokonce asistoval při třetím gólu. Litvínov vyhrál nad Pardubicemi 3:1.

Podle Francouze jeho asistence byla náhoda. Spokojen byl zejména z formy spoluhráčů, konkrétně z akce Karla Kubáta s Peterem Jánským.

Ten byl ofenzívní hvězdou. Přestože po úvodních dvou utkáních nebyl zcela ve formě, pondělní předzápasový trénink dokonce vynechal, v samotném utkání se podle svých slov cítil skvěle.

A Litvínovu výrazně pomohl. Zařídil první dva góly v 8. a 36. minutě utkání.

Naopak Pardubice měly katastrofální vstup do zápasu. Trenér Miloš Říha starší se na hráče zlobil. Pokud nezaberou ani ve čtvrtém vzájemném střetnutí s Vervou, končí.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře