Srbský střelec Melunović táhne Ústí k záchraně

Alen Melunovič. Foto: archiv FK Teplice
Alen Melunovič. Foto: archiv FK Teplice

Ústí n/L. - Fotbalisté Ústí nad Labem skončili po podzimní části Fotbalové národní ligy na sestupovém 15. místě, ovšem na jaře se chtějí jednoznačně zachránit. V tom jim má pomoct i srbský útočník Alen Melunović, jenž přišel do Ústí na hostování z Teplic.

Reklama

A Melunović hned rozhodl první  jarní kolo doma s Opavou. Arma vyhrála 1:0, o jedinou branku se postaral právě srbský forvard na začátku druhého poločasu.

"Jsem rád, že jsme začali výhrou. Mám ze zápasu dobrý pocit. V prvním poločase jsme byli lepší, ve druhém jsme měli více šancí a na začátku druhé půle jsme také skórovali," řekl Melunović po svém debutu.

Melunović potvrdil roli kanonýra hned při svém prvním utkání v novém dresu. "Zužitkoval jsem centr Leibla. Měl jsem trochu štěstí, obránce to ještě tečoval," popisoval srbský útočník.

Ústečtí se překvapivě perou o záchranu, po prvním jarním kole poskočili na 14. místo v tabulce. "Chci, aby se Ústí zachránilo, určitě na to má kvalitu. Chci pomoct Ústí k záchraně a mě zase pomůže tím, že dostanu herní prostor," pochvaluje si útočník.

Melunović je hráčem Teplic, do Ústí zamířil na hostování. "Byl jsem překvapen, když se rozhodlo, že přijdu do Ústí. Půl roku předtím jsem moc nehrál, takže potřebuji se dostat do herní pohody. Byl jsem trochu zklamaný, že jsem nedostal šanci v první lize, ale nyní jsem odhodlaný bojovat pro Ústí," tvrdí Melunović.

Ten v minulé sezóně okusil fotbal v polské nejvyšší soutěži. "Naposledy jsem hrál v polské první lize, ale sestoupili jsme a ve druhé lize jsem hrát nechtěl. Ale soutěž to byla kvalitní a chodí tam mnoho diváků, více než v Česku," uzavřel mladý forvard.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře