Snad jsem chopil šanci za pačesy, přemítal teplický obránce Dressler

Patrik Dressler. Foto: archiv FK TeplicePatrik Dressler. Foto: archiv FK Teplice

Teplice - Zabydlet se v základní sestavě a být pevnou součástí týmu. Taková předsevzetí si dal fotbalový obránce Patrik Dressler po příchodu z druholigové Viktorie Žižkov do prvoligových Teplic. Nastoupil už do obou dosavadních zápasů teplického týmu v Synot lize, ale pokaždé v jiné situaci.

Reklama

Vraťme se ještě k vaší ligové premiéře. Proti Olomouci jste byl na hřišti až v roli střídajícího hráče při dvouminutovém nastavení, kdy jste dostali dva góly.

Byl to krátký debut a všichni víme, jak to dopadlo (hořký úsměv). Už nevím, co k tomu říci. V hlavě to bylo, ale kdybychom měli pořád myslet na minulé zápasy, nemohli bychom hrát ligu. Musí se to zlomit.

Zápas se Slováckem už splnil očekávání, co se týče výsledku i hry?

Šli jsme do něj se dvěma úkoly. Uhlídat jejich kanonýra Libora Doška, tudíž udržet vzadu nulu a vstřelit gól.Myslím, že jsme hráli poctivě od obrany a byli jsme na soupeře připravení. Takže nakonec bereme tři body po vítězství 2:0.

Na pravém okraji teplické obrany jste dostal přednost před Francouzem Dramém, který hrál týden předtím. Jak jste spokojen se svým výkonem?

Chtěl jsem chopit šanci za pačesy. Naštěstí se to snad povedlo. Ale prioritní je týmový herní projev. Kdybychom nevyhráli, byla by to těžší výchozí situace směrem k dalšímu zápasu.

S jakými ambicemi tedy pojedete do Příbrami?

Jsme povzbuzeni prvním vítězstvím a chceme znovu vyhrát. Příbram má silný kádr, uspěla v Olomouci a určitě bude nebezpečným týmem.

ČTĚTE: Teplice už vedení udržely. Slovácko nás prověřilo, řekl trenér Vavruška

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Lukáš Nečesaný je zproštěn obžaloby. Luděk Nečesaný na soud čeká Lukáš Nečesaný je zproštěn obžaloby. Luděk Nečesaný na soud čeká
Policie hledá dvě nezletilé dívky z Děčína Policie hledá dvě nezletilé dívky z Děčína
Vyzkoušejte čínskou masáž Vyzkoušejte čínskou masáž

OBRAZEM: Před 5 lety byla velká demonstrace za zachování Podřipské nemocnice OBRAZEM: Před 5 lety byla velká demonstrace za zachování Podřipské nemocnice
Basketbalový svátek: Sluneta ve vyprodané hale přetlačila Děčín Basketbalový svátek: Sluneta ve vyprodané hale přetlačila Děčín
Akční nabídky zajistí okamžitou podporu prodeje na Litoměřicku Akční nabídky zajistí okamžitou podporu prodeje na Litoměřicku


Komentáře