Slovan Ústí si vybojoval play-off, chystá se na Piráty Chomutov

Z utkání Slovan Ústí - SK Kadaň. Foto: Karel Dvořáček/Sporty ÚstíZ utkání Slovan Ústí - SK Kadaň. Foto: Karel Dvořáček/Sporty Ústí

Ústí n/L. - Slovan si na domácím ledě vybojoval play-off třetí výhrou nad Kadaní. Nyní Ústí nad Labem čekají Piráti Chomutov.

Reklama

"Přesilové hry ve vyřazovacích bojích rozhodují, k vidění je hodně faulů. Jsme rádi, že se nám v početních výhodách podařilo prosadit," komentoval po vítězném utkání Miroslav Mach. Slovan porazil SK Kadaň 2:0. Konečný stav série 3:1 na zápasy.

"Série se lámala po prvním měření si v Kadani. Michael Petrásek podal suprový výkon, ale klobouk dolů před všemi kluky. Smekáme s Tomášem Marešem před hráči za to, co dokázali za poslední měsíc a v předkole play-off. Postup do čtvrtfinále play-off pro nás znamená velký úspěch," hodnotil trenér Slovanu.

Miroslav Mach připomněl složitou situaci před začátkem sezóny, kdy nebylo jasné, zda hokej v Ústí bude pokračovat. "Nikdo před sezónou nevěděl, jestli se začne hrát, následně se mluvilo o záchraně. Chomutov je favorit soutěže, ale zkusíme Piráty potrápit, jsme schopní s nimi hrát vyrovnané duely."

To kouč Kadaně Jaroslav Beck byl z vývoje série zklamaný. "Rozhodla zkušenost a šikovnost domácích, kteří využili váhové převahy. My byli přemotivovaní, soupeř si vynutil fauly."

"V úvodu jsme měli spoustu vyloučených, do všeho jsem dali více síly. Od poloviny zápasu jsme se s něčím srovnali a pro naše některé juniory se jednalo o obrovskou zkušenost. Vyřazovací boje se hrají venku jinak než doma, dohráli jsme střetnutí se vztyčenou hlavou," uvedl směrem ke svým svěřencům.

"Tato parta si sáhla na dno a snažila se pro úspěch v utkání udělat maximum. Rozhodujícím momentem celé série byl první duel, kdy jsme byli křečovití, dřevění, neměli jsme správný pohyb, přestože jsme byli opticky lepší," dodal Jaroslav Beck.

V pondělí 16. února 2015 následuje čtvrtfinálový duel play-off, které bude Slovan Ústí hrát s Piráty Chomutov.

OBRAZEM: Hokejové utkání Slovan Ústí - SK Kadaň

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře