Skvěle jsme vstoupili do jara, pochvaluje si teplický brankář Martin Chudý
Teplice - Ostrou premiéru v prvoligovém zápase si v dresu Teplic připsal brankář Martin Chudý. Ten je při zranění Tomáš Grigara první volbou v teplické brance. A hned vychytal čisté konto, protože Teplice přehrály Příbram 2:0.
Jak hodnotíte vstup do jarní části SYNOT ligy? Porazili jste Příbram 2:0...
Byl to skvělý vstup do jara. Dali jsme dva góly a udrželi nulu. Byl to velmi bojovný zápas na těžkém terénu a Příbram měla docela hodně šancí. A vlastně jsem v Teplicích vychytal první nulu, protože v přípravě mi tam vždy aspoň jeden gól padnul.
Příbram nedala gól, ale několikrát zahrozila...
Měli jsme i trochu štěstí, Příbram měla šance a jednou za mě na brankové čáře zaskočil Honza Krob.
Jak se vám spolupracovalo s obranou? Hodně vyčníval i nováček v defenzivě Zurab Ciskaridze...
Obrana fungovala dobře, pomáhali jsme si a Zurab to dobře dirigoval, byl aktivní. Odmakali jsme zápas od obrany po útok.
Momentálně jste brankářskou jedničkou. Jak vnímáte svou pozici v Teplicích?
Jsem rád, že zatím jsem gólman číslo jedna. Samozřejmě se po zranění vrátí Tomáš Grigar, na konci podzimu chytal spolehlivě i Martin Slavík a ještě je tu talentovaný Plachý. Takže se snažím do toho dávat všechno, odmakat tréninky, zápasy a uvidíme. Ale dobrý výkon proti Příbrami samozřejmě musím zopakovat. Snažím se podržet mužstvo.