Senzace v poháru! Fotbalové Ústí zase smetlo Slavii!

Monetka z utkání Ústí - Slavia. Foto: sportyusti.czMonetka z utkání Ústí - Slavia. Foto: sportyusti.cz

Ústí n.L. - Fotbalisté FK Ústí nad Labem se postarali o dokonalou senzaci, když ve 3. kole MOL Cupu vyřadili Slavii Praha 4:2! V Ústí následně propuklo pochopitelné nadšení, utkání sledoval téměř zaplněný stadion - 3 296 diváků!

Reklama

Ústí vyřadilo z poháru Slavii již na podzim 2012, když po řádné hrací době hrálo 2:2 a uspělo v penaltách. Tetokrát Ústečtí podali zcela dokonalý výkon a Slavii zaskočili hned čtyřmi brankami!

"Diváci nám pomohli, byli součástí tohoto úspěchu. Slavii jsme zaskočili. Přestože byla fotbalovější, v poháru se podobné rozdíly mažou," pochvaloval si trenér FK Ústí Petr Němec.

Ústeckým se daří i ve Fotbalové národní lize, kde naposledy smázli Pardubice 4:1 a drží se v popředí tabulky. Do toho slaví i úspěch v poháru. "Euforie je pěkná věc, ale musíme zůstat nohama na zemi. Nahoru se šlape těžko, za to dolů velmi rychle. Hráče musím uklidňovat, aby nadále tvrdě pracovali. V pátek ještě hrajeme v Českých Budějovicích. Pokud tam uděláme bod, budu velmi spokojen," dodal trenér Němec.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře