Se třemi body proti Boleslavi jsme moc spokojeni, podotkl brankář Hrubý k další výhře Jablonce

Vlastimil Hrubý. Reprofoto: YouTube/FK JablonecVlastimil Hrubý. Reprofoto: YouTube/FK Jablonec

Jablonec n/N. - V souvislosti s úspěšnými výsledky fotbalistů Jablonce v Synot lize se hodně zdůrazňuje stále se lepšící sehranost středové řady i schopnost ofenzivních hráčů rozhodnout vyrovnané zápasy. Pevnou součástí herního projevu je i spolehlivá defenziva, když za obrannou čtveřicí odvádí konstantní výkony brankář Vlastimil Hrubý.

Reklama

Také jemu totiž náleží velký podíl na tom, že Jablonečtí v dalším ligovém kole zdolali Mladou Boleslav 1:0.

Jak jste viděl z branky souboj se středočeským týmem?

V prvním poločase jsme měli pár šancí a škoda, že jsme je neproměnili. Po přestávce se nám podařilo vstřelit gól. A myslím, že nám to paradoxně trochu ublížilo. Přestali jsme na chvíli hrát. Boleslav se snažila srovnat, ale náznak jejího tlaku jsme ustáli a výsledkem je, že jsme vydřeli další tři body.

Jaké situace při řešení soupeřových akcí byly pro vás nejtěžší?

Postupoval na mě sám Tomáš Wágner. Pokoušel jsem se vykrýt prostor. Naštěstí boleslavský útočník střílel vedle, když netrefil branku. Pak tam byla ještě jedna tečovaná střela, ale neletěla moc rychle. Stihl jsem ji vyrazit. Takže nejtěžší byl zmíněný Wágnerův nájezd.

Překvapila vás něčím Mladá Boleslav?

Ve druhé půli zkoušeli centry, ale na to jsme se připravovali. Mají vysoké hráče vepředu. Jejich ubránění jsme zvládli na jedničku. Hlavní jsou tři body, a jelikož jsme je dosáhli i bez inkasovaného gólu, můžeme být spokojeni.

Jablonec bojuje o přední příčky v lize, přesto se to neprojevuje na diváckém zájmu. Co o tom soudíte?

Je to škoda a mrzí nás to. Ale tady je asi dlouhodobější trend, že lidi na fotbal moc nechodí. Přitom výsledky i hrou děláme maximum, abychom přitáhli fanoušky. Kdyby jich přišlo víc, bylo by to i pro nás lepší, než poloprázdný stadión. Můžeme si jen přát, aby si Jablonečtí sem našli přece jen cestu. Snad při posledním zápas podzimu s Plzní budeme mít větší podporu než proti Boleslavi.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Jablonecko

Jablonecký Petr Jiráček: Budeme chtít hrát nahoře, i když nebudeme favority Jablonecký Petr Jiráček: Budeme chtít hrát nahoře, i když nebudeme favority
Ozubnicová trať z Tanvaldu do Kořenova a Harrachova ožívá Ozubnicová trať z Tanvaldu do Kořenova a Harrachova ožívá
Prostředí v Jablonci mladým reprezentantům vyhovuje, říká zkušený kouč Josef Pešice Prostředí v Jablonci mladým reprezentantům vyhovuje, říká zkušený kouč Josef Pešice

Jablonec doma poprvé uspěl. Měli jsme vyhrávat už dříve, řekl Stanislav Tecl Jablonec doma poprvé uspěl. Měli jsme vyhrávat už dříve, řekl Stanislav Tecl
Bohatý Jablonec se trápí. Bude trenér v ohrožení? Bohatý Jablonec se trápí. Bude trenér v ohrožení?
Jablonecký soud přiznal majetek dědičce rodu Walderode Jablonecký soud přiznal majetek dědičce rodu Walderode


Komentáře