S čím půjdou Teplice do závěru sezóny? Hrajeme o prémie, hlásí Jan Krob

Jan Krob. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Jan Krob. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

TEPLICE - Fotbalová HET liga půjde pomalu do svého závěru a fotbalisté Teplic drží 8. místo v tabulce. S čím půjdou do závěrečných kol?

Reklama

Naposledy Tepličtí doma jen remizovali s Mladou Boleslaví 1:1. "Chtěli jsme se usadit už v horní polovině tabulky a Mladou Boleslav nechat definitivně za sebou. To se nepodařilo," litoval teplický zadák Jan Krob.

"Hráli jsme proti deseti a je škoda, že za takové konstelace jsme dostali vyrovnávací gól. Soupeř měl dvě standardky za sebou a skóroval. Boleslav měla vysoké hráče, hráli o deseti, neměli co ztratit a pak to dopadá, že vás soupeř potrestá," ví Krob.

Teplicím do závěru sezóny už takříkajíc o nic nejde. Pohárové pozice jsou daleko, o záchranu taktéž nehrají. "Motivaci do závěru sezóny máme, chceme být v horní polovině tabulky, chceme vyhrávat, hrajeme i o prémie. Proto nás mrzí i ztráta doma s Mladou Boleslaví," dušuje se zkušený obránce Severočechů.

Teplickou brankářskou jedničkou se stal Jakub Diviš. "Brankář Diviš nás pravidelně drží, už nás podržel v Liberci, i proti Boleslavi měl důležitý zákrok. Páťa Žitný je pak  mladý kluk, nebojí se hrát, vstřelil už tři góly, udělal nám body, nebojí se ničeho," říká Krob na adresu nových teplických hráčů, kteří zásadně promlouvají do základní sestavy.

Jaký má názor na teplického talenta? "Po dlouhé době se objevil teplický odchovanec, který na to má. Mohl dostat šanci už dříve. V tréninku se jeví, že na to má. Nyní naskakuje pravidelně, hrává v mládežnických reprezentacích. Co víc si může přát jako mladý hráč," táže se Krob.

V Karviné chtějí vyhrát

V neděli 22. dubna zajíždí Teplice na hřiště Karviné. "Je to bojovný soupeř, Karviná to ukázala naposledy na Slavii. Nečeká nás tam nic jednoduchého. Je šest bodů pod námi, budeme chtít u ní vyhrát," předesílá na klubovém webu Jakub Hora, kolem jehož osoby údajně číhá Jablonec, který by ho rád získal do svých řad.

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře