Roman Potočný chce navázat na střelecké jaro

Roman Potočný. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Roman Potočný. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Proboštov - V rámci projektu „Kopeme za fotbal“ došlo k přípravnému střetnutí prvoligových Teplic s účastníkem okresního přeboru Jablonecka – týmem Sokol Radčice. Kromě toho, že zápas dopadl podle očekáváním jasnou výhrou Teplic, nás také zajímalo, jak se žlutomodří připravují v úvodu letní přípravy na novou sezónu SYNOT ligy. I na toto téma se vyjádřil útočník Teplic Roman Potočný, úspěšný jarní střelec mužstva.

Reklama

Jak hodnotíte utkání se Sokolem Radčice z okresního přeboru, které jste vyhráli 17:0?

Jsme rádi, že jsme si zahráli, přece jen pohrát si s míčem je lepší než pouze trénovat a běhat. Přestože Radčice hrají nižší soutěž, tak jsme je nešetřili a snažili vstřelit co nejvíce gólů. Vstřelil jsem čtyři góly, přece jenom jsme hráli proti soupeři z okresního přeboru. Ale pro ně to byl určitě zážitek, že si zahráli proti ligovému týmu.

Jak probíhá úvod letní přípravy?

Každý chce samozřejmě hrát zápasy, takže se na tréninky tolik netěšíme, ale určitě to zvládneme. Čeká nás také kondiční soustředění v Modré u Děčína.

Kde jste trávil dovolenou po sezóně?

Na Orlíku s kamarádem z týmu Martinem Jindráčkem. Odpočívali jsme a o fotbale jsme se nebavili. Během dovolené jsme chtěli od fotbalu vypnout.

Během léta došlo ke změně trenéra, jak hodnotíte příchod Davida Vavrušky?

Nový trenér je velmi pozitivní, znám ho z Opavy a dorostu Bohemky. Říkal, že mě rád vidí, tak uvidíme, jak to půjde dál.

Z Bohemians se vrátil útočník Bratanovič, cítíte větší konkurenci v útoku?

To je na trenérovi. Oba se snažíme předvádět maximum. Můžeme nastupovat i spolu, je tam více variant.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře