Roman Červenka a Bílí Tygři Liberec ovládli galavečer hokejové extraligy

Hokejisté Chomutova a Liberce, ilustrační snímek. Foto: archiv Ladislav Chlíbek
Hokejisté Chomutova a Liberce, ilustrační snímek. Foto: archiv Ladislav Chlíbek

Praha - Letošní ročník hokejové extraligy byl pro severočeské hokejové kluby nadmíru úspěšný. Bílí Tygři Liberec ovládli extraligovou soutěž, Piráti z Chomutova se probojovali do čtvrtfinále play-off a v jejich kádru řádil Roman Červenka. Úspěchy severočeských celků měly také vliv na vyhlašování cen sezóny 2015/2016.

Reklama

Hokejisté mistrovského Liberce ovládli slavnostní vyhlášení anket Tipsport extraligy, které symbolicky zakončilo klubovou sezónu.

Zástupci Bílých Tygrů získali sedm trofejí, králem galavečera se stal ale chomutovský Roman Červenka. Ten se stal Hokejistou sezony. V příštím ročníku bude ale bojovat za švýcarský Fribourg.

Kromě titulu Hokejista sezóny Roman Červenka získal ocenění za nejproduktivnějšího hráče základní části - 61 bodů (23+38).

Navrch Červenka získal cenu za nejčastěji zvoleného hráče utkání.

Jinak vyhlašování ale kralovali hokejisté Liberce.

Nejlepším trenérem byl zvolen Filip Pešán, nejlepším brankářem Ján Lašák, nejlepším nováčkem Dominik Lakatoš, nejlepším hráčem play-off Radim Šimek, vítězem Radegast indexu se stal Jan Výtisk.

Navrch Bílí Tygři získali dvě trofeje - Prezidentův pohár za vítězství v základní části a a Masarykův pohár pro mistra ligy a vítěze play-off.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře