Reprezentant Roman Červenka podepsal roční smlouvu u Pirátů

Roman Červenka. Reprofoto: YouTube Piráti
Roman Červenka. Reprofoto: YouTube Piráti

Chomutov - Krátce po startu Tipsport extraligy podepsal v Chomutově smlouvu čtvrtý hráč, jenž na jaře reprezentoval svou vlast na pražském mistrovství světa. K Michalu Vondrkovi získali Piráti elitního forvarda Romana Červenku, který naposledy hájil barvy ruského Petrohradu v KHL. Zkušený útočník se v Chomutově už zítra připojí k Pirátům, kteří ještě budou jednat s mateřskou Slavií o jeho odstupném.

Reklama

Devětadvacetiletý rodák z Prahy je odchovancem pražské Slavie, za niž odehrál všech dosavadních 301 utkání v nejvyšší soutěži a pomohl jí k mistrovskému titulu na jaře 2008. O dva roky později Roman Červenka sešívaný dres opustil a vydal se do zahraniční.

V pondělí navečer podepsal smlouvu s Piráty, v úterý (15.9.2015) ráno už se hlásil na tréninku a stihl tím pádem i focení na klubový plakát. Útočník Roman Červenka poté absolvoval první tréninkovou jednotku v novém prostředí, které bude poznávat ve společnosti řady známých.

Nejnovější posila Pirátů pro Tipsport extraligu se zařadila po bok Michala Vondrky s Vladimírem Růžičkou mladším a doufá, že brzy dožene zápasové manko, neboť samotný Roman Červenka přiznal, že se během tréninku zadýchal.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře