Reprezentace trénovala v Ústí, ve středu na Litvu bude vyprodáno

Stadion v Ústí nad Labem. Foto: archiv FK Ústí nad LabemStadion v Ústí nad Labem. Foto: archiv FK Ústí nad Labem

ÚSTÍ N.L. - Poprvé v historii se česká fotbalová reprezentace střetne v mezinárodním utkání na stadionu v Ústí nad Labem. V úterý již stihl národní tým v Ústí potrénovat, aby ve středu čelil v přípravném duelu na stejném místě výběru Litvy. A očekává se vyprodaný čtyřtisícový stadion.

Reklama

Reprezentace se v Ústí tamním fanouškům představí vůbec poprvé. Půjde o přípravný test před nadcházejícím kvalifikačním duelem v San Marinu. Ostatně velikost stadionu bude na obou místech velmi podobná. Ústecký stadion nabízí jen čtyři tisíce sedaček, avšak se očekává, že bude vyprodáno, a fotbalisty tedy v přípravě proti Litvě požene plný dům.

Nebude se tedy opakovat fiasko z listopadu, kdy v Mladé Boleslavi v přípravě proti Dánsku přišlo na tribuny jen 1 763 diváků. Ústecký stadion, byť malý, bude alespoň zaplněn.

"Lidi jsou tady natěšení, věřím, že je potěšíme výkonem," sdělil trenér reprezentace Karel Jarolím. Ostatně už na předzápasový trénink dorazilo několik stovek zvědavých fanoušků.

"Je lepší hrát na menším stadionu, kam přijde více diváků, než na velkém, ale prázdném," dodal obránce Tomáš Sivok, toho času zvyklý na fanouškovskou divočinu z tureckého Bursasporu.

"Rádi poznáme nové fotbalové místo, zájem o vstupenky naznačil, že se lidé v Ústí na fotbal těší," dodal brankář Tomáš Vaclík, který ovšem ústecký stadion už zná, protože před lety při svém začátku fotbalové kariéry nastoupil v druholigovém zápase v dresu Vítkovic proti místnímu týmu.

Přípravné utkání s Litvou začíná ve středu 22. března od 18 hodin.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře