Přijde fotbalový Liberec také o kapitána? V jednání je Pokorného odchod do Francie

Stadion Slovanu Liberec zvenčí. Foto: archiv MojeLiberecko.cz
Stadion Slovanu Liberec zvenčí. Foto: archiv MojeLiberecko.cz

LIBEREC - Zdá se, že liberecký výprodej nemá konce. Ačkoli fotbalisty Slovanu Liberec bude čekat na jaře patrně boj o záchranu, místo vytoužených posil prodává své nejlepší hráče. Možná se mezi odchody brzy zařadí i jméno kapitána Lukáše Pokorného, jehož sleduje francouzský Montpellier.

Reklama

Liberec naposledy v utkání zimní Tipsport ligy dostal lekci od Jablonce, kterému padl po výsledku 0:4. V utkání chyběl kapitán Lukáš Pokorný, který doléčuje zranění. Možná už ale za Slovan ani nenastoupí, jelikož prosákla na světlo jeho jednání s účastníkem první francouzské ligy z Montpelliéru.

Ve Francii by měl po víkendu Pokorný podstoupit zdravotní prohlídku.

Kromě dlouhodobě zraněného Hovorky už Slovan opustilo přes zimu deset hráčů v čele s Janem Sýkorou, jenž zamířil do Slavie.

A posily jsou jaksi v nedohlednu.

Na stoperu Liberec zkouší Milana Piška, jedinou oficiální posilou je tak Martin Voltr, který naposledy ze Slavie hostoval v Karviné. Liberec podepsal Martina Graciara z Plzně, tento sedmnáctiletý útočník je ale spíše příslibem do budoucna.

Spekuluje se o příchodu Miloše Bosančiče, oficiální zprávy ale jeho příchod dosud nepotvrdily. Liberec každopádně ve středu zamíří na herní soustředění do Španělska.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře