Potřebujeme každý bod, ale Boleslav jsme mohli porazit, tvrdí Jan Krob

Jan Krob v akci. Foto: facebook FK Teplice
Jan Krob v akci. Foto: facebook FK Teplice

Teplice - Fotbalisté Teplic v utkání 21. kola SYNOT ligy remizovali s favorizovanou Mladou Boleslaví 0:0. Ačkoli Severočeši měli blíže k vítězství, branky se nedočkali. "Už bychom se střelecky potřebovali chytit," říká obránce Teplic Jan Krob.

Reklama

Jak hodnotíte souboj s Mladou Boleslaví?

Boleslav jsme dobře ubránili, když Chramosta se jednou dostal do nájezdu a Magera měl také šanci. Postupem času jsme je ale začali přehrávat a k ničemu je nepustili.

Ve druhé půli jste k rozhodnutí zápasu ve svůj prospěch měli blízko...

Potřebujeme sbírat každý bod, ale tentokrát byla Mladá Boleslav k poražení. Šli jsme výhře naproti, ale ten gól tam nepadl. Chtěli jsme udělat fanouškům radost, k čemuž by výhra pomohla a pro naše sebevědomí bychom už také potřebovali zabrat.

Jak se vám hraje na kraji teplické obrany?

Obrana si sedá, i když složení se pořád mění. Také kvůli různým karetním trestům nebo zraněným. Bylo by samozřejmě dobré, kdybychom v obraně měli stejné složení pro několik zápasů v řadě. Ale na Bohemce jsme dostali jen jeden gól, Boleslav jsme ubránili na nulu, takže se v obraně zlepšujeme.

Nyní zajíždíte na hřiště Ostravy, která vydolovala remízu v Jablonci. Bude to těžký zápas?

Bude to otevřený zápas. Pojedeme do Ostravy s tím, že chceme získat tři body a před reprezentační pauzou se dostat do pohody. Snad tam dáme nějaké góly, protože bychom se potřebovali už střelecky chytit.

V posledních zápasech hrajete ale prakticky bez útočníka...

Po zranění se vrací Roman Potočný, takže snad už bude zase ve střelecké formě. Proti Boleslavi byl na hrotu Štěpán Vachoušek a měl několik šancí, takže svou roli zvládl. Štěpán ale prokázal, že má čich na góly a měl dvě velké příležitosti.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře