Podle Vavrušky nechce Jablonský hrát za Teplice. Klub ale nabídku odjinud na něj nemá

David Vavruška. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
David Vavruška. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Teplice - Střední obránce fotbalových Teplic David Jablonský patřil k základním pilířům obrany, ale aktuálně ze sestavy vypadl. Podle kouče Davida Vavrušky nemá žlutomodré srdce.

Reklama

Během léta se spekulovalo, že by David Jablonský mohl posílit Spartu. Možná i proto už nechce pokračovat v Teplicích. Ledy se ale nepohnuly, a tak se kvalitní stoper sice připravuje s teplickým "A" týmem, avšak trenér Teplic David Vavruška s ním do prvního ligového kola proti Sigmě Olomouc nepočítá.

"David řekl, že nechce hrát za Teplice. Až přijde, že tu chce být, pak bude v sestavě. To je jednoduché a stále stejné. Sám nikoho přemlouvat nebudu," řekl na úterní tiskové konferenci trenér Teplic David Vavruška.

Jablonský patří k elitním teplickým zadákům, jeho absence v sestavě by mohla být znát. Teplice už ale nepočítají, že by přivedly nějaké nové hráče, to se týká i postu stopera.

"Na stopery jsme chtěli vytvořit vyšší konkurenci a mít na jednotlivé posty více hráčů. Pokud ale ještě někdo přijde, pak někdo bude muset odejít," nastínil Vavruška. "Kádr nechceme nafukovat," doplnil.

Bývalý teplický kouč Zdeněk Ščasný se během jara přesunul do Sparty a vzal si sebou Franci Litsingiho do záložní řady. Stejný případ mohl být i Jablonský, jehož jméno v souvislosti se Spartou se začalo vyslovovat.

"David Jablonský má u nás platnou smlouvu, takže by měl pokračovat u nás. Žádnou nabídku u něj neevidujeme," prozradil ředitel Teplic Petr Hynek.

Severočeši začínají soutěž v sobotu 25. července 2015 doma proti Olomouci od 20.15 hodin. Patrně bez Jablonského v sestavě.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře