Podle Vavrušky nechce Jablonský hrát za Teplice. Klub ale nabídku odjinud na něj nemá

David Vavruška. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czDavid Vavruška. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Teplice - Střední obránce fotbalových Teplic David Jablonský patřil k základním pilířům obrany, ale aktuálně ze sestavy vypadl. Podle kouče Davida Vavrušky nemá žlutomodré srdce.

Reklama

Během léta se spekulovalo, že by David Jablonský mohl posílit Spartu. Možná i proto už nechce pokračovat v Teplicích. Ledy se ale nepohnuly, a tak se kvalitní stoper sice připravuje s teplickým "A" týmem, avšak trenér Teplic David Vavruška s ním do prvního ligového kola proti Sigmě Olomouc nepočítá.

"David řekl, že nechce hrát za Teplice. Až přijde, že tu chce být, pak bude v sestavě. To je jednoduché a stále stejné. Sám nikoho přemlouvat nebudu," řekl na úterní tiskové konferenci trenér Teplic David Vavruška.

Jablonský patří k elitním teplickým zadákům, jeho absence v sestavě by mohla být znát. Teplice už ale nepočítají, že by přivedly nějaké nové hráče, to se týká i postu stopera.

"Na stopery jsme chtěli vytvořit vyšší konkurenci a mít na jednotlivé posty více hráčů. Pokud ale ještě někdo přijde, pak někdo bude muset odejít," nastínil Vavruška. "Kádr nechceme nafukovat," doplnil.

Bývalý teplický kouč Zdeněk Ščasný se během jara přesunul do Sparty a vzal si sebou Franci Litsingiho do záložní řady. Stejný případ mohl být i Jablonský, jehož jméno v souvislosti se Spartou se začalo vyslovovat.

"David Jablonský má u nás platnou smlouvu, takže by měl pokračovat u nás. Žádnou nabídku u něj neevidujeme," prozradil ředitel Teplic Petr Hynek.

Severočeši začínají soutěž v sobotu 25. července 2015 doma proti Olomouci od 20.15 hodin. Patrně bez Jablonského v sestavě.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Teplicko

SŽDC opraví i severočeská nádraží SŽDC opraví i severočeská nádraží
Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela
Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více

Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod
S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích
David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo

Musíme to opravit 🙂. A silničáři nikde, jen rozkopané silnice. Proč? Musíme to opravit 🙂. A silničáři nikde, jen rozkopané silnice. Proč?
Teplice chtějí hrát o poháry. Podaří se jim to? Teplice chtějí hrát o poháry. Podaří se jim to?
Chtěl ukrást kabel, za trest dostal elektrickým výbojem Chtěl ukrást kabel, za trest dostal elektrickým výbojem

Liga bude zajímavá. Znovu chceme hrát nahoře, říká teplický Admir Ljevakovič Liga bude zajímavá. Znovu chceme hrát nahoře, říká teplický Admir Ljevakovič
Jsme zklamaní, ale páté místo je přesto úspěch, říká teplický Martin Fillo Jsme zklamaní, ale páté místo je přesto úspěch, říká teplický Martin Fillo
Konec legendy, Štěpán Vachoušek končí kariéru. Vachy, díky! Konec legendy, Štěpán Vachoušek končí kariéru. Vachy, díky!


Komentáře