Po těžkém losu v úvodu sezóny jsme už Benátky museli porazit, říká trenér volejbalistů Petr Brom

Trenér Petr Brom. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Trenér Petr Brom. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. - V šestém kole si pro první výhru v sezóně došli volejbalisté Ústí nad Labem. Doma přehráli v sobotu 4. listopadu Benátky nad Jizerou 3:0 na sety. Trenér SKV Ústí nad Labem Petr Brom si premiérovou výhru v ročníku pochopitelně pochvaloval.

Reklama

"Pro nás to byl zápas, který jsme potřebovali vyhrát za tři body a jeden z těch proti hratelnějšímu soupeři. Dosud jsme doma nastoupili proti Karlovým Varům nebo Brnu, čeká nás ještě Liberec a České Budějovice. Benátky jsme proto už nutně potřebovali porazit, protože to byl soupeř srovnatelný s námi," liboval si kouč Ústí Petr Brom.

Volejbalisté Ústí vyhráli v extralize po roce. Pro sebevědomí týmu tak už potřebovali uspět. "Tlak už na nás byl, jedeme do Zlína, do Odoleny Vody nebo do Prahy, kde se střetneme s ČZU. Srovnatelné soupeře tak potkáme na venkovní palubovce," spekuloval Brom.

Všichni z ústeckého tábora si tak první výhru v sezóně z dosud odehraných šesti kol pochvalovali. "Na startu sezóny jsme měli těžký los. Konečně jsme vyhráli za tři body a udrželi koncentraci. Chvála patří i divákům, kteří skvěle fandili," popisoval trenér severočeského týmu.

Jak silný má vůbec Ústí kádr? "Atmosféru v kabině máme dobrou, kluci stojí při sobě. Jinak by to ani nešlo. Kádr se zkvalitnil oproti předchozí sezóně a chceme nasbírat další body," dodal zkušený lodivod Brom.

SK Volejbal Ústí nad Labem -  VK Benátky nad Jizerou   3:0 (25:14, 25:19, 25:23)

Rozhodčí: Němeček Petr, Nedbálek  Alexandr

Počet diváků: 562

Sestavy:

Domácí: Tibitanzl Martin, Bartůběk Luboš, Šulava Martin, Prajzler Matěj, Kramar Filip, Vanags Toms, libero Pondělíček Martin, Kořínek Jiří.

Hosté: Pietkiewicz Pavel, Syrůček Martin, Rybníček Jakub, Nesvačil Filip, Sukuba Michal, Celeryn Jonáš. Střídali: Nesvačil Marek, Vachoušek Stanislav, Fučík Ondřej, Ticháček Martin, Hudák Martin.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře