Po těžkém losu v úvodu sezóny jsme už Benátky museli porazit, říká trenér volejbalistů Petr Brom

Trenér Petr Brom. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czTrenér Petr Brom. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. - V šestém kole si pro první výhru v sezóně došli volejbalisté Ústí nad Labem. Doma přehráli v sobotu 4. listopadu Benátky nad Jizerou 3:0 na sety. Trenér SKV Ústí nad Labem Petr Brom si premiérovou výhru v ročníku pochopitelně pochvaloval.

Reklama

"Pro nás to byl zápas, který jsme potřebovali vyhrát za tři body a jeden z těch proti hratelnějšímu soupeři. Dosud jsme doma nastoupili proti Karlovým Varům nebo Brnu, čeká nás ještě Liberec a České Budějovice. Benátky jsme proto už nutně potřebovali porazit, protože to byl soupeř srovnatelný s námi," liboval si kouč Ústí Petr Brom.

Volejbalisté Ústí vyhráli v extralize po roce. Pro sebevědomí týmu tak už potřebovali uspět. "Tlak už na nás byl, jedeme do Zlína, do Odoleny Vody nebo do Prahy, kde se střetneme s ČZU. Srovnatelné soupeře tak potkáme na venkovní palubovce," spekuloval Brom.

Všichni z ústeckého tábora si tak první výhru v sezóně z dosud odehraných šesti kol pochvalovali. "Na startu sezóny jsme měli těžký los. Konečně jsme vyhráli za tři body a udrželi koncentraci. Chvála patří i divákům, kteří skvěle fandili," popisoval trenér severočeského týmu.

Jak silný má vůbec Ústí kádr? "Atmosféru v kabině máme dobrou, kluci stojí při sobě. Jinak by to ani nešlo. Kádr se zkvalitnil oproti předchozí sezóně a chceme nasbírat další body," dodal zkušený lodivod Brom.

SK Volejbal Ústí nad Labem -  VK Benátky nad Jizerou   3:0 (25:14, 25:19, 25:23)

Rozhodčí: Němeček Petr, Nedbálek  Alexandr

Počet diváků: 562

Sestavy:

Domácí: Tibitanzl Martin, Bartůběk Luboš, Šulava Martin, Prajzler Matěj, Kramar Filip, Vanags Toms, libero Pondělíček Martin, Kořínek Jiří.

Hosté: Pietkiewicz Pavel, Syrůček Martin, Rybníček Jakub, Nesvačil Filip, Sukuba Michal, Celeryn Jonáš. Střídali: Nesvačil Marek, Vachoušek Stanislav, Fučík Ondřej, Ticháček Martin, Hudák Martin.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Další útok Islámského státu ve Francii? Další útok Islámského státu ve Francii?
Nové koupaliště v České Lípě zatím nebude. Město projekt stoplo Nové koupaliště v České Lípě zatím nebude. Město projekt stoplo
Jablonec už ví, jak má vypadat dopravní terminál. Zhmotní se vize? Jablonec už ví, jak má vypadat dopravní terminál. Zhmotní se vize?

Místo zimního stadiónu vzniká v centru Teplic další obchodní centrum Místo zimního stadiónu vzniká v centru Teplic další obchodní centrum
Jaké budou dopady jabloneckého referenda o zákazu hazardu? Jaké budou dopady jabloneckého referenda o zákazu hazardu?
Ruina bývalého hotelu Imperátor v Teplicích jde k zemi Ruina bývalého hotelu Imperátor v Teplicích jde k zemi

Penta nabídla za Lužickou nemocnici 1 korunu. Město je v šoku Penta nabídla za Lužickou nemocnici 1 korunu. Město je v šoku
Proč Palachova ulice v Litoměřicích vypadá po rekonstrukci jinak než městský bulvár? Proč Palachova ulice v Litoměřicích vypadá po rekonstrukci jinak než městský bulvár?
Na pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zóna Na pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zóna

Roudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnosti Roudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnosti
Krytý plavecký bazén v Lovosicích mění otevírací dobu, zimní stadión končí sezónu Krytý plavecký bazén v Lovosicích mění otevírací dobu, zimní stadión končí sezónu
Stavbou Ústeckého kraje 2017 je litoměřické autobusové nádraží Stavbou Ústeckého kraje 2017 je litoměřické autobusové nádraží


Komentáře