Po neúspěšném hostování v Příbrami se chce Moulis prodrat do kádru Jablonce

Pavel Moulis. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Pavel Moulis. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Hrádek n/N. - Z hostování v Příbrami se do kádru fotbalistů Jablonce vrátil ofenzivní hráč Pavel Moulis. Příbrami v minulém ročníku pomohl k úspěšnému pátému místu v tabulce a nyní by se rád prosadil v tvrdé konkurenci severočeského Jablonce, který letos v létě budou čekat předkola o postup do Evropské ligy.

Reklama

Jak hodnotíte své jarní hostování v týmu Příbrami?

V Příbrami jsem si moc nezahrál. Utvořila se určitá sestava, týmu se dařilo, takže nebyl důvod to měnit. Pak jsem se na tři kola na hřiště dostal, vstřelil jsem gól a pak se zranil. Moc jsem se tam neprosadil.

Byla v Příbrami na vašem postu velká konkurence?

Roman Bednář a Martin Zeman hráli na mých postech a hráli dobře, měli formu, takže jsem se přes ně na hřiště příliš nedostal. V Jablonci předtím na podzim jsem si zahrál více. Takže to byl trochu promarněný půlrok.

Středočeši ale překvapivě hráli do posledního kola o Evropskou ligu, týmu se dařilo...

Přesně tak, skončili jsme na pátém místě a do poslední chvíle hráli o evropské poháry. V Příbrami jsem strávil tři měsíce, očekával jsem, že se zahraji o něco více.

V Příbrami jste pokračovat nechtěl?

Na dalším působení jsme se nedomluvili a vrátil jsem se do Jablonce.

Vrátil jste se do Jablonce, jaké jsou vaše dojmy?

Přípravu začínáme, sehráli jsme první přátelák, začali jsme trénovat. Hrádek nad Nisou jsme měli porazit vyšším rozdílem, než použe 4:0.

Jak se jablonecký tým změnil od chvíle, kdy jste v něm působil naposledy?

Jablonec má opět silný tým, těžko porovnávat s minulou sezónou, kdy Jablonec skončil třetí. Někteří hráči skončili jako Čížek či další, jiní zase přišli. Uvidíme, jak to bude vypadat v sezóně.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře