Piráti, co se děje? Chomutov si komplikuje boj v play-off

Z utkání Chomutov - Mladá Boleslav. Foto: Ladislav Chlíbek
Z utkání Chomutov - Mladá Boleslav. Foto: Ladislav Chlíbek

CHOMUTOV - Přestože hokejisté Chomutova vstupovali do předkola play-off proti Mladé Boleslavi jako favorité, po dvou domácích zápasech a porážkách 1:7 a 1:6 jsou nyní krok od vyřazení.

Reklama

V sérii hrané na tři vítězné zápasy prohrávají Piráti už 0:2, nyní budou zajíždět na led soupeře. Jediná porážka znamená předčasný konec sezóny. Chomutov byl po základní části sedmý, s desátou Mladou Boleslaví si podle papírových předpokladů měl poradit. Ale vše je jinak. Ačkoli série stále není uzavřena, Chomutov samozřejmě ještě může v případě tří výher v řadě sérii otočit ve svůj prospěch.

"Ve druhém utkání jsme chtěli lépe bránit, protože v úvodním duelu jsme dostali sedm gólů. První třetina tomu odpovídala a hrál se vyrovnaný hokej. Ve druhé třetině nás ale Boleslav po našich chybách potrestala. Soupeř nás přehrával, lépe bruslil a zaslouženě vyhrál," hodnotil druhé utkání předkola play-off hlavní trenér Pirátů Vladimír Růžička.

Porážky litoval i útočník David Kämpf. "Položil nás druhý gól, pak jsme se sesypali. Do té doby to bylo dobré. Soupeř hraje jednoduše, vyhazuje puky z pásma a trestá naše chyby. Ještě se s tím ale popereme, jedeme do Boleslavi vyhrát," burcuje mladý forvard.

Chomutov si zatím láme zuby na brankáři Mladé Boleslavi Brandonu Maxwellovi, který ve dvou zápasech pustil jen dva góly. Další dny ukážou, jestli Piráti jeho kouzlo odčarují, zda nikoli.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře