Peter Jánský se vrátil po trestu do sestavy Litvínova a hned skóroval

Litvínovský hokejista Peter Jánský. Foto: HC Verva LitvínovLitvínovský hokejista Peter Jánský. Foto: HC Verva Litvínov

Litvínov - Hokejový útočník Peter Jánský si odpykal třízápasový trest, jímž byl potrestán po utkání v Hradci Králové, a do sestavy litvínovských hokejistů se vrátil ve velkém stylu. Gólem přispěl k vítězství Vervy nad obávanou Kometou Brno (4:1).

Reklama

Byť Peter Jánský naskočil do extraligy až v jejím průběhu po svém příchodu z prvoligových Litoměřic, stačil v osmnácti odehraných zápasech vstřelit už osm branek.

Nucená absence na extraligovém ledě vám rychle uběhla, protože soutěž pokračovala v rychlém sledu prakticky každý třetí den. Jak jste bral distanc na tři kola?

Byl jsem samozřejmě proti tomu. Ale dostal jsem trest, byť jsem přesvědčen, že jsem se údajného faulu v Hradci nedopustil. Nevím, proč jsem nemohl hrát tři zápasy. Stačil přece jeden, nebo maximálně dva. Tři jsou moc.

Ale proti Kometě Brno jste si počínal s přehledem.

Ze hry jsem měl dobrý pocit. Ale trošku jsem cítil, že po té pauze potřebuji dál potrénovat. Každý návrat do mužstva třeba i po nedlouhé přestávce je těžký. Museli jsme vyhrát, což se nám podařilo.

Skvělý výkon odvedl díky vstřelenému gólu a třem asistencím nestárnoucí obránce Jiří Šlégr. Co na jeho adresu?

Jirku Šlégra nemusím komentovat. Byl jasně nejlepším hráčem zápasu (úsměv).

Přitom Litvínov momentálně nastupuje bez zraněných středních útočníků. Jak se s tím vyrovnáváte?

Chybí hlavně Viktor Hübl, nejlepší střelec a nejproduktivnější hráč mužstva. Ale snažíme se s jeho neúčastí vypořádat a čekáme, až se vrátí do sestavy. Už proto, že tabulka je ve svém středu hodně našlapaná a záleží na každém bodu, abychom se udrželi do desátého místa.

-mpe-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Demonstrace síly, čílí se ODS. Petr Fiala nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny Demonstrace síly, čílí se ODS. Petr Fiala nebyl zvolen místopředsedou Sněmovny
Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté Volvo Truck centrum v Lovosicích má zelenou. Zda bude, není jisté
Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše Babiš chce představit vládu. Zeman ho jmenuje premiérem na Mikuláše

Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila Žena na Liberecku skončila pod koly auta. Nepřežila
Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů Teplice koupí nové bateriové trolejbusy za skoro 63 milionů
OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec OBRAZEM: Piráti nestačili na Třinec


Komentáře