Omluvil se Jandačové. Titul s Libercem ale Ševcovi nikdo neodpáře

Obránce Martin Ševc. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Obránce Martin Ševc. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Liberec - Přišel před sezónou do kádru Bílých Tygrů Liberec a hned po první sezóně na severu Čech oslavil s Tygry mistrovský titul. Kromě zisku historického poháru na sebe upozornil Martin Ševc i kontroverzní roztržkou s trenérem Sparty Josefem Jandačem.

Reklama

Ševc reprezentoval Českou republiku na mistrovství světa 2014 v Minsku, další starty v reprezentačním dresu už ale asi nepřidá. Urážel totiž trenéra Sparty Josefa Jandače, který národní tým převezme.

To Ševce ale netrápí, protože s Libercem získal historický titul. Liberec udolal Spartu 4:2 na zápasy a zkušený zadák patřil k pilířům liberecké defenzivy.

"Je to už můj pátý mistrovský titul. Po čtyřech titulech ve Švédsku jsem poprvé získal titul i v české extralize. Do toho s pražským Lvem jsme hráli finále KHL. Je to bohatý výčet," usmíval se Ševc, který získává ligové medaile pomalu každý rok.

"V Liberci jsme udělali obrovský úspěch. Všichni si to zasloužíme od realizačního týmu po fanoušky. S majitelem klubu Petrem Syrovátkem jsem měl pohovor v létě, a už tehdy bylo jasné, že hokeji rozumí a dává do toho všechno. Neudělali jsme ostudu ani v Lize Mistrů, takže máme za sebou super sezónu," popisoval Ševc.

"Věřím, že jsme schopni se udržet nahoře i pro příští sezóny. Hráli jsme hezký hokej a lákali diváky. Samozřejmě se ještě v něčem můžeme zlepšit. V Liberci mám dlouhodobou smlouvu, takže se jinam nechystám. V Liberci jsem spokojen," poznamenal zkušený obránce.

Vyjádřil se i k vulgaritám vůči trenérovi Sparty Josefu Jandačovi. "Nemám problém se za vulgarity a "paní Jandačovou" omluvit. Některé věci jsem řekl v emocích. Po posledním zápase jsem mu chtěl podat ruku, ale odmítil. Už je to uzavřené," dodal ke své kauze Ševc, který se těší na zaslouženou dovolenou.

Reklama

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře