Nový kouč fotbalistů Ústí Aleš Křeček: Musíme získat body i na úkor herního projevu

Aleš Křeček. Foto: SeveročeskýDeník.czAleš Křeček. Foto: SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ NL. - Fotbalisté Ústí nad Labem vyměnili trenéra, když dosavadního kouče Jiřího Skálu nahradil Aleš Křeček. Ten má klub přivést k záchraně ve druhé lize, jelikož Arma je aktuálně v tabulce předposlední.

Reklama

„Vzhledem k situaci v tabulce musíme začít sbírat body, to je hlavní. Definoval bych to jako body za každou cenu. Není to o tom, jestli budeme hrát pěkný fotbal, je potřeba, abychom v zápasech bodovali,“ nastínil v prvním rozhovoru před novináři Křeček.

Ten věří, že jeho působení v Ústí nebude krátkodobé. „S vedením klubu jsme se bavili o delší perspektivě. Nejdřív se musíme zachránit, a pak se můžeme zaměřit na další práci. Klub má vyšší cíle a chtěl by v budoucnu hrát na vysokých místech tabulky,“ prozradil někdejší kouč slovenských klubů Skalice a Ružomberoku.

Asistentem Křečka bude Juraj Šimurka.

Jednání o příchodu Křečka na sever Čech prý byla rychlá. „První kontakt přišel v neděli (22.10.) odpoledne, kdy mi přišla zpráva, jestli bych měl zájem pracovat na severu v Ústí. Reagoval jsem, že zájem je, a tím se rozběhla záležitost a začalo jednání. Rozmýšlení bylo krátké a ještě večer jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Během léta a podzimu jsem měl i jiné nabídky z druhé ligy. Zrovna od klubů, které jsou teď sousedy Ústí v tabulce. Nyní jsem přijal nabídku Army,“ vysvětlil Křeček.

Toho čeká těžká trenérská premiéra už v pátek proti Hradci Králové. Křeček hodlá s týmem pracovat na bázi pozitivní energie a věří, že je potřeba nejdříve probudit hráče v hlavách a nasměrovat je správným směrem.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V Roztokách u Semil hořela výrobní hala V Roztokách u Semil hořela výrobní hala
Dohra s ostravskými kaly. Žili lidé na severu Čech 5 let v omylu? Dohra s ostravskými kaly. Žili lidé na severu Čech 5 let v omylu?
Slavnostní koncert Jitky Čechové je v roudnickém pivovaru Slavnostní koncert Jitky Čechové je v roudnickém pivovaru

Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Maxim Brůna Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Maxim Brůna
Lidé protestují proti zrušenému nočnímu vlaku z Ústí do Prahy Lidé protestují proti zrušenému nočnímu vlaku z Ústí do Prahy
Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru

Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku
Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!

Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech
Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018


Komentáře