Noví hráči Nichols a Prahl pomohli basketbalistům Děčína ke druhé výhře

Ilustrační snímek z děčínské haly. Foto SEVEROCESKY DENIK
Ilustrační snímek z děčínské haly. Foto SEVEROCESKY DENIK

Dvě vítězství a šest porážek. Taková je dosavadní bilance basketbalistů BK Děčín po osmi odehraných kolech nejvyšší soutěže.

Reklama

 

Druhou výhru vybojoval severočeský tým v minulém zápase netradičně na palubovce v Pelhřimově, kde měl domácí prostředí celek Jindřichova Hradce.

„Samozřejmě si vážíme toho, že jsme urvali potřebné body. Kromě vítězství mě těší, že se uvedli noví hráči. Pomohli nám k tomu, že náš tým měl dvacet osm asistencí, což  i nás není obvyklé,“ svěřil se děčínský trenér Tomáš Grepl při hodnocení pro média.

Novými posilami jsou američtí basketbalisté Nichols a Prahl.

„I když je Jindřichův Hradec na posledním místě tabulky, jeli jsme tam s patřičným respektem. V dosud odehraných zápasech byl pro většinu týmů dlouho vyrovnaným soupeřem. Očekávali jsme, že utkání může mít dramatickou koncovku, což se naštěstí nestalo. Vytvořili jsme si totiž dostatečný náskok,“ konstatoval Grepl.

„Druhou výhru jsmer už nutně potřebovali,“ oddechl si rozehrávač Ondřej Šiška.

„Do zápasu jsme chtěli jít s dobrou obranou, což se nám dařilo. Obdrželi jsme jen 66 bodů, a to je na zápas venku solidní bilance. Dokonce bych to nazval, že jsme odehráli super utkání,“ mínil Šiška.

¨Hráči Jindřichova Hradce nenašli recept na herní projev Děčína.

„Soupeř odvedl skvělou práci v intenzitě obrany, naopak jsme na to neodpovědli, jak bychom chtěli pro lepší průběh zápasu. Utkání nás találo hodně fyzických sil,“ uvažoval jindřichohradecký trenér Gilbert Abraham.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře