Nejhorší výkon sezóny, litoval trenér Ústí porážky s Vlašimí

Trenér ústeckých fotbalistů Lukáš Přerost. Foto: archiv FK Teplice/Martin KovaříkTrenér ústeckých fotbalistů Lukáš Přerost. Foto: archiv FK Teplice/Martin Kovařík

Ústí n/L. - S utkáním s Vlašimí vůbec nebyl spokojený ústecký kouč Lukáš Přerost, který kroutil hlavou nad ospalým výkonem jeho svěřenců, což mělo za následek porážku Army s Vlašimí 1:2.

Reklama

Ústí bylo proti Vlašimi jasným favoritem, na trávníku to ale vůbec znát nebylo. „Nejhorší výkon, který jsme v této sezóně podali. Z dvacetiminutového úvodního tlaku jsme nevytěžili nic, pak jsme dostali sporný gól, možná z ofsajdu. Soupeř bránil a hrál na brejky, s čímž jsme si neporadili a brzy inkasovali podruhé. Nebyli jsme schopni hrát kombinačně,“ soptil Přerost.

V závěru sezóny trenér Ústeckých dává prostor neokoukaným a mladým hráčům, v rámci páteční předehrávky ale nemohl pochválit nikoho. „Tentokrát mi to neukázalo nic, protože proti Vlašimi nehrál dobře nikdo. Žádný z hráčů nesnesl měřítko a jsem z toho zklamaný,“ povídal.

Ústí pár kol před koncem přišlo už i o teoretickou naději na postup, v tom ale Přerost problém nevidí. Tým prý má o motivaci postaráno. „V motivaci problém nevidím. Hráči se musí umět připravit na jakékoli utkání a v mistrovském utkání musí hrát všichni naplno. Nyní nám ale chyběl, důraz a pohyb, to je špatné,“ vyjmenovával.

Čímž si trenér vysvětluje slabší výsledky z poslední doby? „Mužstvo je schopné podat lepší výkony, ale nejsme tak silní, abychom už soupeře válcovali. Máme určitá zranění a absence a nemáme tak široký a silný kádr, aby se to neprojevovalo,“ uzavřel Přerost.

ČTĚTE: Chceme skončit čtvrtí, říká před závěrem sezóny ústecký Jursa

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře