Nejhorší výkon sezóny, litoval trenér Ústí porážky s Vlašimí

Trenér ústeckých fotbalistů Lukáš Přerost. Foto: archiv FK Teplice/Martin KovaříkTrenér ústeckých fotbalistů Lukáš Přerost. Foto: archiv FK Teplice/Martin Kovařík

Ústí n/L. - S utkáním s Vlašimí vůbec nebyl spokojený ústecký kouč Lukáš Přerost, který kroutil hlavou nad ospalým výkonem jeho svěřenců, což mělo za následek porážku Army s Vlašimí 1:2.

Reklama

Ústí bylo proti Vlašimi jasným favoritem, na trávníku to ale vůbec znát nebylo. „Nejhorší výkon, který jsme v této sezóně podali. Z dvacetiminutového úvodního tlaku jsme nevytěžili nic, pak jsme dostali sporný gól, možná z ofsajdu. Soupeř bránil a hrál na brejky, s čímž jsme si neporadili a brzy inkasovali podruhé. Nebyli jsme schopni hrát kombinačně,“ soptil Přerost.

V závěru sezóny trenér Ústeckých dává prostor neokoukaným a mladým hráčům, v rámci páteční předehrávky ale nemohl pochválit nikoho. „Tentokrát mi to neukázalo nic, protože proti Vlašimi nehrál dobře nikdo. Žádný z hráčů nesnesl měřítko a jsem z toho zklamaný,“ povídal.

Ústí pár kol před koncem přišlo už i o teoretickou naději na postup, v tom ale Přerost problém nevidí. Tým prý má o motivaci postaráno. „V motivaci problém nevidím. Hráči se musí umět připravit na jakékoli utkání a v mistrovském utkání musí hrát všichni naplno. Nyní nám ale chyběl, důraz a pohyb, to je špatné,“ vyjmenovával.

Čímž si trenér vysvětluje slabší výsledky z poslední doby? „Mužstvo je schopné podat lepší výkony, ale nejsme tak silní, abychom už soupeře válcovali. Máme určitá zranění a absence a nemáme tak široký a silný kádr, aby se to neprojevovalo,“ uzavřel Přerost.

ČTĚTE: Chceme skončit čtvrtí, říká před závěrem sezóny ústecký Jursa

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře