Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly

Zimní stadion v Ústí nad Labem. Foto: MojeÚstecko.cz
Zimní stadion v Ústí nad Labem. Foto: MojeÚstecko.cz

ÚSTÍ N.L. - Období debaklů. Tak by se daly charakterizovat poslední zápasy Slovanu Ústí nad Labem, účastníka první hokejové ligy. Naposledy v pondělí 20. listopadu padlo Ústí doma s Prostějovem 1:9. "Byli jsme trapní," hodnotil souboj s Hanáky asistent ústeckého trenéra Tomáš Mareš.

Reklama

V sobotu jste prohráli v Českých Budějovicích 1:7, v pondělí s Prostějovem doma 1:9. Co se stalo?

Poslední dva zápasy nám extrémně nevyšly. Proti Prostějovu jsme hráli od první do poslední minuty trapně. Vůbec jsme nestíhali. Nechci se vymlouvat na marodku. Máme ovšem hodně zraněných a nemocných hráčů, a ti co je měli nahradit, tak je nenahradili.

Předtím jste nedali gól Havířovu nebo prohráli 1:8 na Slavii. Jak z krize ven?

Nikdo nám z toho nepomůže. To musíme sami a začít od maličkostí. Máme další zápas ve středu v Kadani, kde to chceme nahradit.

Po výměně trenéra v Mladé Boleslavi si Středočeši stáhli některé své hráče. Jak tedy bude spolupráce s extraligovým celkem probíhat?

Chyběli nám Najman, Kousal, Bernad, Melka a další. Některé hráče si stáhla Mladá Boleslav, další jsou mimo hru. Čekáme, kdo k nám z Boleslavi přijede a kdo ne, to záleží na nich.

Proti Prostějovu skóroval útočník Vachovec, který k vám přišel z Karlových Varů. Jak jste s ním spokojení?

Vachovec k nám přišel, aby se trochu herně probudil. Proto ho Vary k nám asi poslaly. U nich nedostával v poslední době prostor a u nás ho dostane. Zatím je u nás na měsíc a uvidíme, co bude dál. Samozřejmě jsme za něj rádi.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře