Mostečtí fotbalisté deklasovali v derby Ústí po gólech Veselinoviče a Avdiče

Vít Razsyk. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czVít Razsyk. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústí n/L., Most - Třemi góly v řadě v podání bosenských hráčů Veselinoviče a Avdiče fotbalisté Baníku Most otočili nepříznivý vývoj pátečního (22.8.2014) severočeského derby druhé ligy na půdě Ústí nad Labem. Vítězství 3:1 posunulo Mostecké blíž ke středu tabulky, zatímco Ústečtí zůstávají i po čtyřech kolech bez výhry.

Reklama

Diametrálně odlišné proto bylo hodnocení trenérů obou celků. Spokojenost panovala na straně Baníku Most, což dokládá pohled kouče Víta Raszyka. "Zápas jsme si užili a teď máme tři dny volna," usmíval se a netajil pozitivní pocity z výsledku.

"Proti Třinci v minulém duelu jsme hráli paradoxně lépe, než v Ústí, ale nebyly z toho body. Nyní si odvážíme důležité vítězství. Pokaždé se snažíme o útočný fotbal s řadou střel. Pokud navážeme na efektivitu z Ústí, nemusíme se ničeho bát," liboval si Vít Razsyk.

"Myslím, že jsme Ústí zaskočili natolik, že domácí nedokázali podržet míč. Naši hráči šli do soubojů i za cenu sebeobětování a měli jsme Mladena Veselinoviče, který dal dva góly. K tvrdosti, kterou druhá liga vyžaduje, přidal i útočnou kreativitu," dodal Raszyk.

Naopak ústecký trenér Lukáš Přerost dával najevo zklamání. "Byl to z naší strany špatný výkon. Uspalo nás rychlé vedení z úvodu utkání. Kluci absolutně neběhali a ukázalo se, že soupeř chtěl prostě víc vyhrát."

Co ze třetí porážky po sobě vyplývá? "Musíme si udělat rozbor. Příště nutně potřebujeme zabrat, ale to jsme si říkali už před zápasem s Mostem. Hráči si snad uvědomí, že bez bojovnosti se nedá hrát fotbal," uvažoval Přerost.

Příležitost k reparátu budou mít ústečtí fotbalisté už v pátek 29. srpna, kdy hrají opět na Městském stadiónu, tentokrát s FK Třinec. "Jestli bude vlastní prostředí výhodou, se projeví až při zápase. V naší situaci nemůžeme dělat rozdíly, zda jsme doma nebo venku," zakončil Přerost.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře