Miroslav Mach končí u hokejistů Slovanu Ústí nad Labem!

Bývalý trenér Slovanu Miroslav Mach. Foto: archiv MojeÚstecko.czBývalý trenér Slovanu Miroslav Mach. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

ÚSTÍ N.L. - Po porážce 1:3 od Kadaně ústecký hokejový klub nečekaně oznámil změnu na pozici trenéra. U hokejistů Slovanu Ústí nad Labem skončil dosavadní kouč Miroslav Mach. Prý na vlastní žádost, protože obdržel nabídky od jiných klubů, z kterých si měl vybrat. Na pozápasové tiskové konferenci přišel s touto novinkou jednatel klubu Vladimír Evan.

Reklama

Hokejisté Slovanu Ústí nečekaně mění trenéra. Bezprostředně po porážce s Kadaní 1:3 oznámil jednatel klubu Vladimír Evan, že dosavadní kouč Mach u týmu končí.

"Začali jsme to řešit v úterý 9.1., kdy nás trenér Mach požádal o uvolnění. Nechtěli jsme, aby se to před zápasem s Kadaní dozvěděli hráči a nyní to budeme řešit. Hned ve čtvrtek ráno to na sezení jednatelů budeme probírat. Dosavadní asistent Tomáš Mareš v klubu zůstává," oznámil Evan.

"Chtěl bych Mírovi za naši spolupráci poděkovat, odvedl tu výbornou práci, vždy dokázal tým namotivovat. Letos to na ledě nebylo ideální, ale to je sport," komentoval Evan. Ten mlčky naznačil, že by Mach mohl zamířit do nějakého z extraligových klubů, ale to jsou zatím nepotvrzené spekulace a sám jednatel klubu ani trenér Mach nechtěli prozradit více.

Miroslav Mach: Nezapomenutelné období

"Strávil jsem v Ústí dvanáct let, bylo to nezapomenutelné období," začal svoje hodnocení působení na severu Čech trenér Miroslav Mach. Ten vedl jako trenér řadu mládežnických kategorií v Ústí, až se postupně v průběhu sezóny 2014-2015 dostal k "A" týmu. Slovan vedl tři roky a pokaždé dovedl tým do prvoligového play-off. Dvakrát do čtvrtfinále a jednou do semifinále.

"Chtěl bych poděkovat ústeckým fanouškům. Fandili nám, přestože se nám někdy nedařilo. Největší zážitek bylo vyřazení Kladna ve čtvrtfinále play-off 2016, následně jsme si zahráli semifinále s Jihlavou. To bylo fantastické. Tehdy na Kladno chodilo na stadion přes pět tisíc diváků, téměř plno, to mě bude hřát u srdce. Tento úspěch dávám na stejnou úroveň jako postup do extraligy na jaře 2007, kdy jsem byl u týmu asistentem. Jsou to parádní vzpomínky," poznamenal trenér Mach.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.29 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Saská Žitava vidí naději v Češích. Je spojenectví výhodou i pro Liberec? Saská Žitava vidí naději v Češích. Je spojenectví výhodou i pro Liberec?
Požár v roudnické průmyslové zóně Požár v roudnické průmyslové zóně
Hurá do Ústí. Obchod se štědrými příspěvky na bydlení funguje nejlépe na severu Čech Hurá do Ústí. Obchod se štědrými příspěvky na bydlení funguje nejlépe na severu Čech

Zeman, nebo Drahoš? Rozhodnout mohou i dvě televizní debaty Zeman, nebo Drahoš? Rozhodnout mohou i dvě televizní debaty
Jak to bude s pohotovostí v Podřipské nemocnici? Jak to bude s pohotovostí v Podřipské nemocnici?
Házenkář Lovosic Václav Franc navštívil dětské pacienty v Roudnici nad Labem Házenkář Lovosic Václav Franc navštívil dětské pacienty v Roudnici nad Labem

OBRAZEM: Piráti předčili Pardubice po výsledku 4:2 OBRAZEM: Piráti předčili Pardubice po výsledku 4:2
Fotbalové Teplice získaly Shejbala z Hradce Králové Fotbalové Teplice získaly Shejbala z Hradce Králové
Stanislav Tecl se z Jablonce vrací do Slavie Stanislav Tecl se z Jablonce vrací do Slavie

FC Výprodej opět na scéně. Slavia vykupuje Liberec, podle Jiřího Lišky si s tím Slovan poradí FC Výprodej opět na scéně. Slavia vykupuje Liberec, podle Jiřího Lišky si s tím Slovan poradí
Výstraha pro Ústecko: Bude ledovka Výstraha pro Ústecko: Bude ledovka
Varování před ledovkou. Pak se má na pár dní oteplit Varování před ledovkou. Pak se má na pár dní oteplit


Komentáře