Miroslav Mach končí u hokejistů Slovanu Ústí nad Labem!

Bývalý trenér Slovanu Miroslav Mach. Foto: archiv MojeÚstecko.czBývalý trenér Slovanu Miroslav Mach. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

ÚSTÍ N.L. - Po porážce 1:3 od Kadaně ústecký hokejový klub nečekaně oznámil změnu na pozici trenéra. U hokejistů Slovanu Ústí nad Labem skončil dosavadní kouč Miroslav Mach. Prý na vlastní žádost, protože obdržel nabídky od jiných klubů, z kterých si měl vybrat. Na pozápasové tiskové konferenci přišel s touto novinkou jednatel klubu Vladimír Evan.

Reklama

Hokejisté Slovanu Ústí nečekaně mění trenéra. Bezprostředně po porážce s Kadaní 1:3 oznámil jednatel klubu Vladimír Evan, že dosavadní kouč Mach u týmu končí.

"Začali jsme to řešit v úterý 9.1., kdy nás trenér Mach požádal o uvolnění. Nechtěli jsme, aby se to před zápasem s Kadaní dozvěděli hráči a nyní to budeme řešit. Hned ve čtvrtek ráno to na sezení jednatelů budeme probírat. Dosavadní asistent Tomáš Mareš v klubu zůstává," oznámil Evan.

"Chtěl bych Mírovi za naši spolupráci poděkovat, odvedl tu výbornou práci, vždy dokázal tým namotivovat. Letos to na ledě nebylo ideální, ale to je sport," komentoval Evan. Ten mlčky naznačil, že by Mach mohl zamířit do nějakého z extraligových klubů, ale to jsou zatím nepotvrzené spekulace a sám jednatel klubu ani trenér Mach nechtěli prozradit více.

Miroslav Mach: Nezapomenutelné období

"Strávil jsem v Ústí dvanáct let, bylo to nezapomenutelné období," začal svoje hodnocení působení na severu Čech trenér Miroslav Mach. Ten vedl jako trenér řadu mládežnických kategorií v Ústí, až se postupně v průběhu sezóny 2014-2015 dostal k "A" týmu. Slovan vedl tři roky a pokaždé dovedl tým do prvoligového play-off. Dvakrát do čtvrtfinále a jednou do semifinále.

"Chtěl bych poděkovat ústeckým fanouškům. Fandili nám, přestože se nám někdy nedařilo. Největší zážitek bylo vyřazení Kladna ve čtvrtfinále play-off 2016, následně jsme si zahráli semifinále s Jihlavou. To bylo fantastické. Tehdy na Kladno chodilo na stadion přes pět tisíc diváků, téměř plno, to mě bude hřát u srdce. Tento úspěch dávám na stejnou úroveň jako postup do extraligy na jaře 2007, kdy jsem byl u týmu asistentem. Jsou to parádní vzpomínky," poznamenal trenér Mach.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.29 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO? Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO?
Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni
Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista

Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8 Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8
Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období? Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období?
Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu

Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný
Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla
Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou

Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery
Teplice posílil obránce Pavel Čmovš Teplice posílil obránce Pavel Čmovš
Miminka narozená v první polovině prosince 2017 Miminka narozená v první polovině prosince 2017


Komentáře